Şeytanı Yola Getir !!

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul
ateist değil miydin sen :secret

gerçekten ateist o

bu benim 13 yıllık çocukluk arkadaşım, bi' yerini bil de konuş rica edeceğim

hmm bu şekil bir paylaşımı atesit arkadaş bile yararlı bulduysa ben daha ne dyim :D
k.b ama bu forumda kim kimin arkadaşı onu bilemiyorum, biliyomusun ? yaptığım ayıp bi davranış olsaydı özür dilerdim ama ben sadece tatlı bi uyarı yaptım :)

jweelien

Üye
21 Ağu 2016
201
0
hmm bu şekil bir paylaşımı atesit arkadaş bile yararlı bulduysa ben daha ne dyim :D
k.b ama bu forumda kim kimin arkadaşı onu bilemiyorum, biliyomusun ? yaptığım ayıp bi davranış olsaydı özür dilerdim ama ben sadece tatlı bi uyarı yaptım :)
sen cidden yararlı bulduğunu mu sandın? neyssse

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
3
Oxymoron
Üstüme iyilik sağlık. Söz konusu şahısla herhangi bir alakam bulunmamaktadır.

Ayrıca casus olduğum iddiaları tamamen asılsızdır, karışıklık yaratmaya çalışan insanlara fırsat vermeyelim arkadaşlar.

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul
Üstüme iyilik sağlık. Söz konusu şahısla herhangi bir alakam bulunmamaktadır.

Ayrıca casus olduğum iddiaları tamamen asılsızdır, karışıklık yaratmaya çalışan insanlara fırsat vermeyelim arkadaşlar.

kardeşim yalancının mumu yatsıya kadar yanar zaten onlar yalan söylüyolarsa er yada geç meydana çıkar ki 2. iftira ajan casus benzetmesine anlam veremedim öyle biri olsaydın sanırım üst düzey yöneticiler duruma el koyardı ama yarbaysın neyse laf bulamadım diyecek :)

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul
boşver ya, ateistler 2 gündür forumu karıştırıyor zaten. şöyle sri lankaya doğru bi' tatil düşünüyorum

evet oldukça anlamsız bi cümleydi sana ayak uydurmak gerekirse bende 2 haftaya kalmadan bi papuo yeni gine vize aldım bakıyım havasını tadıyım az oraların memleketimin tadını vermez ama :D

25 Haz 2016
65
0
Paylaşım güzel eyvallah da namaza camiye gidiyor muyuz? :) Bak söz verin bir sonraki vakit namazını camide kılacaksınız. Hatta İstanbul namaz vaktinide vereyim = Öğle 13:16 --- İkindi 16:57

"Üç kişi bir köyde veya sahrada bulunur ve cemaatle namaz kılınmazsa, şeytan onlara hakim olur. Öyleyse cemaatten ayrılma. Çünkü sürüden ayrılanı kurt yer."

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.