|SF| Yeni flood saldırı programı

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
+ Üyelik adınız : emollo12

+ Programın ismi : |THT| Senior Flood | emollo12

+ Programın sürümü : 1.0

+ Kullanılan programlama dili : Visual Basic

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Ben

+ Açıklama :
Karşı sunucuya flood atağı yaparak sunucunun yavaşlayıp çökmesini sağlar .

+Notlar+

[+] Kodlama işinde yeni olduğum için kronometre olayı pek iyi olamadı ama yine de saniye sayabiliyor program .
[+] IP Adresi : buraya hedefin ip adresini yazmalısınız .
[+] Port : varsayılan olarak 80 seçilmiştir .
[+]Connect : hedefe yapacağınız bağlanma sayısını yazmalısınız .
[+] Saldırı Derecesi : hedefin zayıflığına bağlı olarak arttırıp azaltabilirsiniz .
[+] Minik bir kronometre : Sadece saniye saymakta , ileride yazacağım programlarda dakika ve saatler de olacaktır
[+] Bilgisayarınıza olacaklardan program yapımcısı ( ben ) ve TürkHackTeam mensubu sorumlu değildir !

+ Programın ekran görüntüsü :

pPOnkN.png

+VirüsTotal+ ( 0 / 68 )

https://www.virustotal.com/tr/url/e...0229aa2e2b3bb3af4895ccea/analysis/1469132151/

\\Edit KeyLo99: https://www.virustotal.com/tr/file/009a21503aa4ce18d6f62d588d429f17a2f2aa8e3db6979badb437e8e7477d91/analysis/1469136222/

+ Programın İndirme Linkleri :

https://mega.nz/#!xlYy2biL!WI3rnAIIeKD8jHpkdKqMBoSL2of4dak9JdDBbrziXzc

Yedek : Senior Flood

Moderatör tarafında düzenlendi:

AmIX

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
892
0
şşş format
Hocam sakın inanmayın ben indirdim çalışmıyor . Kimi yiyorsun sen büyük ihtimalla keylogger var. Ban yemeye kadar gider bu ona göre dogru paylaşımlar yap .

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
Hocam sakın inanmayın ben indirdim çalışmıyor . Kimi yiyorsun sen büyük ihtimalla keylogger var. Ban yemeye kadar gider bu ona göre dogru paylaşımlar yap .
Virüs totale baktın mı ? Keylogger rat falan öyle şeyler yok bunda. Hayatım boyunca da öyle şeyler atmadım etmedim kurmadım. Amacım bu kodlama dilinde kendimi geliştirmek anlatabiliyor muyum ?

AmIX

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
892
0
şşş format
Virüs totale baktın mı ? Keylogger rat falan öyle şeyler yok bunda. Hayatım boyunca da öyle şeyler atmadım etmedim kurmadım. Amacım bu kodlama dilinde kendimi geliştirmek anlatabiliyor muyum ?

Güzel de kardeşim böyle konular yoruyor insanı artık . Sadece paylaşsaydın işe yaramadığını söyleseydin kendimi geliştirmeye çalışıyorum deseydin o zaman sana dahada sıcak yaklaşırdım merak etme . Ama ben sana inanıyorum yaparsın.

hacker4774

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
453
0
DDOS
Kardeş sanırım senın yazdığın program flood paketi gönderiyor yada ping deilmi ???

Yinede ellerine sağlık

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
Kardeş sanırım senın yazdığın program flood paketi gönderiyor yada ping deilmi ???

Yinede ellerine sağlık

Teşekkür ederim , ping göndermiyor bu program , ping zaten neredeyse hiçbir iş yapmaz . Onun dışında bu program hedefe sürekli flood ( bağlantı ) yaparak yavaşlamasını sağlar . Tek bilgisayardan bir sonuca varılmaz zaten . Yakında yani 1-2 güne yeni saldırı programını çıkartıcam . ( udp flood )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.