Shell atma. Forbidden Hatasi Bypass

24 Mar 2022
56
10
Hocam bu shell ne shelli birde bir sorum olacak mesela bir websitene shell atarken ipyi nasil verecez kendi ipimizi verirsek ifsa oluruz ngrok gibi servisler guvenilir mi cunku cogu vpnde port forwarding yok

HaCkEr_33

Üye
30 Haz 2023
121
93
Azerbaycan
Hocam bu shell ne shelli birde bir sorum olacak mesela bir websitene shell atarken ipyi nasil verecez kendi ipimizi verirsek ifsa oluruz ngrok gibi servisler guvenilir mi cunku cogu vpnde port forwarding yok
normal file manager shell. ipyi nasi vercez derken eger onemli bir websitesine siziyorsan sanal makina kullanarak siteye shell atmayi oneriyorum.
hicbir vpn veyada servis guvenli degildir unutma.
sanal makina kullanirsan daha guvenli olur.

Elinize sağlık. Youtube kanalı size mi ait?
bana ait tesekkurler

24 Mar 2022
56
10
normal file manager shell. ipyi nasi vercez derken eger onemli bir websitesine siziyorsan sanal makina kullanarak siteye shell atmayi oneriyorum.
hicbir vpn veyada servis guvenli degildir unutma.
sanal makina kullanirsan daha guvenli olur.
hocam sanal makinede kullansak bizim dış ağımız yani wan addresimiz gerekmiyor mu shell vermek için sanal makinenin ne faydası olacak onu anlamadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.