Shell atma yardim

orhan56

Üye
16 Nis 2014
234
1
THT'den
beyler site hacklicem bizim bi forum var thtde onu okuyarak yapıyorum bi madde var...

7)Sağ taraftaki php kodlama seçeneklerinden ''404.php''yi buluyoruz. Ve verdiğim K2 Shell kodlarımızı buraya yapısdirib Update Etmek.
8) Siradaki yapmamiz gereken islem Shelimizi goruntulemek.Bir shell yolu girmemiz gerekiyor. yani 404.php'ye ulaşmalıyız. Bunun icin [ http://www.siteadi.us/wp-content/The...aadi/404.php ] girmemiz lazim.

BU 2 maddeyi anladamım anlatabilcek

Son düzenleme:

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
1
3
nereye
beyler site hacklicem bizim bi forum var thtde onu okuyarak yapıyorum bi madde var...

7)Sağ taraftaki php kodlama seçeneklerinden ''404.php''yi buluyoruz. Ve verdiğim K2 Shell kodlarımızı buraya yapısdirib Update Etmek.
8) Siradaki yapmamiz gereken islem Shelimizi goruntulemek.Bir shell yolu girmemiz gerekiyor. yani 404.php'ye ulaşmalıyız. Bunun icin [ http://www.siteadi.us/wp-content/The...aadi/404.php ] girmemiz lazim.

BU 2 maddeyi anladamım anlatabilcek

Soyle yardimci olayim kardesim sitenin admin paneline ulastiginizi var sayarak sol taraftan tema bolumunden istediginiz bi temayi seciyosunuz ve acilan pencerede sag tarata 404.php index.php gibi bi suru yazilar alt alta goreceksiniz ordan 404.php veya hancisini isterseniz tikliyosunuz onunuzde bi pencere acilacak o pencere icinde yazilan tum kodlari yani yazilari silip sizin elnizdeki shell angisiyse onun kodlari yapistiriyosunuz o pencereye ve asagi dogru iniyosunuz tam pencerenin altinda submit dile bi onaylama yada kayd etme butonu olacak ve ona tiklayarak kayd ediyosunuz :) buraya kadar her sey yolunda giderse demekki hersey yolundadir sadece geriye kalan shelle gecis yapmaniz kaliyor :)
oda soyle oluyor kardesim http://www.sizin site adi.com/wp-content/tema adiniz/404.php site adi yerine sizin sitenizin adini yaziyosunuz tema adi olan yerede sizin shell kodlarinizi kayd ettiginiz tema adini yaziyosunuz ve son olarakta eger 404.php'ye kayt ettiysenizse onuda yazip entra basiyosunuz shelliniz calisiyorsa tamamdir demektir artik gerisi size kalmis ne yaparsaniz yapin.:D
Elimden geldigince size sade yolla anlatmaya calistim umarim yardimci olabilmisimdir.:)
Hadi kolay gelsin yinede yapamazsaniz soyleyin yardimci olalim.:)
iyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.