Shift delete net Forum sitesini nasıl hacklerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ramboberk

Yeni üye
25 Tem 2009
47
0
Banlanan hesabımı nasıl geri alırım

evet arkadaşlar sdn foruma acayip sinirlendim
beni suçum olmadığı halde bi attılar bi daha almadılar
o kadar dil döktüm rica ettim
anlamadılar
onlara anladıkları dilden yanıt vermek istiyorum
lütfen bu konuda yardımcı olun :diablo

eğerki bu olmaz ise o zaman forumda ki hesapları nasıl banlayabilirim
bende onları banlamak istiyorum bu mümkünmü
olur ise lütfen yardım :diablo

Son düzenleme:

ramboberk

Yeni üye
25 Tem 2009
47
0
ama yapmam gerek

en azından olmasa bile bana kazık atan kişileri etkisiz hale getirmeliyim

bugün bana zararı olanın yarın başkasına zararı olur

surgeon153

Katılımcı Üye
13 Eyl 2008
378
0
birader bu sitede böyle bir konu açmışsın.bu tip konular yasak. seni bu siteden de banlaayabilirler.
onlar seni banladıysa sen banı iptal edip tekrar siteye girebilirsin. sana ancak bu konuda yardım edebilirim. gelelim senin isteklerine. hakanın da dediği gibi web hack öyle dediğin kadar kolay birrşey değil. süreç isteyen bir olay. en azından diye yazdığın konuya gelirsek. o daha da zor be kardeşim. siteden açık bulacaksın. yönetimi ele geçireceksin. sonra da seni banlayanları banlayacaksın:D uzun iş... sen direk sitenin adminine çalış bence. keylogger filan dene dicem de. o sitenin keylogger yiyeceğini zannetmiyorum=))

surgeon153

Katılımcı Üye
13 Eyl 2008
378
0
bilgisayarıma sağ tuş yap. özelliklere gir.donanım-aygıt yöneticisi-ağ badaştırıcaılarına çift tıkla. altında açılan başlığa gir.önüne bir menü gelecek. ordan gelişmişe tıkla. ordan da network address'e tıkkla.sağ taraftaki değer bölümüne "909876785499" bu rakamları yapıştır.her ban yediğinde sondaki bir rakamı değiştir. hadi kolay gele...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.