Siber güvenlik eğitimi alabileceğim platform var mı?

türkiyidi

Üye
7 Ağu 2022
111
27
Merhaba Sayın THT ailesi.
Bana bildiğiniz profsiyanel hacker ve siber güvenlik bilgileri paylaşan blog yada forum sitesi önere bilirmisiniz? Yani ön ve ireli seviye hacking bilgileri olan site varsa önerin bir zahmet.
Yardim edenlere şimdiden teşekkür ediyorum.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
2,005
Dinlenmede.
Merhaba Sayın THT ailesi.
Bana bildiğiniz profsiyanel hacker ve siber güvenlik bilgileri paylaşan blog yada forum sitesi önere bilirmisiniz? Yani ön ve ireli seviye hacking bilgileri olan site varsa önerin bir zahmet.
Yardim edenlere şimdiden teşekkür ediyorum.

Abicim senin yapabilecen işler değil bunlar hevesini kırmak istemem ama sen daha nereye nasıl bakacanı bilmiyorsun.

9 Ara 2021
217
42
formlardan ay yıldız tim sitesi veya eskiden cywer warrior vardı kapantı , yine youtubede ahmet birkan var satıyor kursları ücretli diğer bazı form siteler vb var link kayıtlı bende hepsi istersen atarım hepsini

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.