Siber Güvenlik İçin İNGİLİZCE Kaynak Arıyorum.

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,365
Merhaba,

Siber güvenlik ile ne arayacaksınız konuyu ingilizce bir şekilde yazın ve popüler beğenisi fazla üstteki siteleri kullanın veya filtreleme sistemini kullanın.

İyi Forumlar...

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
Siber Güvenlik İçin İNGİLİZCE Kaynak Arıyorum.
Udemy, youtube, web sitesi hiç farketmez yardımcı olur musunuz?
Merhaba değerli forum üyesi;
Ingilizce ogrenmek için kendinizi cok bunaltmayiniz biraz temel. Gramer ve kelime dagarciginiz olsun yeterli sonrasında her gün bir bolum seklinde altyazi olmadan tamamen ingilizce olan bir diziyi ve ya filmi izleyin bu şekilde zaman geçtikçe daha hızlı öğrenecek ve ana diliniz ingilzce imiş gibi bir tecrübeye sahip olacaksınız.

XCodeExpertX

Katılımcı Üye
8 May 2020
274
52
Malatya
Merhaba değerli forum üyesi;
Ingilizce ogrenmek için kendinizi cok bunaltmayiniz biraz temel. Gramer ve kelime dagarciginiz olsun yeterli sonrasında her gün bir bolum seklinde altyazi olmadan tamamen ingilizce olan bir diziyi ve ya filmi izleyin bu şekilde zaman geçtikçe daha hızlı öğrenecek ve ana diliniz ingilzce imiş gibi bir tecrübeye sahip olacaksınız.
İngilizce bilmiyorum demedim ki...
Sadece İngilizce olarak siber güvenlik alanında kaynak arıyorum.

tamaytndrn

Üye
29 May 2013
61
5
İstanbul
Merhabalar,
Belki yardımcı olur diye bir kaç link bırakıyorum.

blacksmt

Uzman üye
27 Haz 2020
1,117
224
CyberKeTa
Bunun için en güzel örnek kali hubs ve exploit datanase ama exploit için bu site. Veya Bing veya yandexte siber güvenlik kelimesinin İngilizcesini yazarsanız birçok kaynak karışına çıkıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.