Siber Güvenlik İş bulma Hk

CasTieL Alican

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
330
4
Gliese 581 c
Abiler üniversitede elektronik teknolojisi mezunuyum ama alanımda değil de daha çok siber güvenlik alanında çalışmak istiyorum iş ilanlarına baktım şirketler elemanlarda ne gibi kriterler istiyorlar diye bayağı bir şeyler yazmışlar siber güvenlikçi olan arkadaşlar varsa bana yardımcı olursa sevinirim ne gibi şeyler öğrenmem lazım bilgisayarımda kali linux yüklü neler öğrenebilirim acaba ? ingilizcem A2 seviyede ve şirketlere başvurmayı düşünüyorum bedava çalışarak öğrenmek için

RDSUZ1.jpg

prester

Üye
11 Eyl 2021
216
44
23
Abiler üniversitede elektronik teknolojisi mezunuyum ama alanımda değil de daha çok siber güvenlik alanında çalışmak istiyorum iş ilanlarına baktım şirketler elemanlarda ne gibi kriterler istiyorlar diye bayağı bir şeyler yazmışlar siber güvenlikçi olan arkadaşlar varsa bana yardımcı olursa sevinirim ne gibi şeyler öğrenmem lazım bilgisayarımda kali linux yüklü neler öğrenebilirim acaba ? ingilizcem A2 seviyede ve şirketlere başvurmayı düşünüyorum bedava çalışarak öğrenmek için

RDSUZ1.jpg
Dostumbu daha çok ağ mühendisi ilanı ya

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,774

RDSUZ1.jpg
Selamlar Dostum. Bu İlan Daha Çok Ağ Mühendisi Ağ Yönetici İlanına Benziyor. Linkedin.com'da Türkiye İş Bankası Bünyesinde Geliştirmek için ve Staj İmkanı Sağlama Adına Alımlar Yapıyor. Başvurmak İçin Öyle Çok bilgi birikimine gerek yok. (Bir Sınav Olarak, Alım yapılıyor.)
qrojws9.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.