Siber Güvenlik (S.S.S) Sıkça Sorulan Sorular !

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,390
2,994
Ağ Kablolarında Geziyor
Emek verilen güzel bir içerik olmuş eline sağlık. :)

Mersin Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri
dostum senin mesajını yeni görüyorum teşekkür ederim.

Ve 1-2 şeye de deyimleyip sana bu yanıtımı öyle vermem gerekiyor.
Ben bu konuyu 1.5 sene önce filan paylaştım.
Yorumlarda tartışma metinleri doğmasın diye ileri görüşlülük yapıp yazıyorum .d

Konu alıntı mı ?
cevap : evet alıntı Can Değer hocamdan. Orjinal adresi github , ve konuda da alıntı olduğunu söyleyip Can Değer'i vurguluyorum.

Yönetim üyesi'nin alıntı yapması normal mi ?
cevap : Bu konuyu paylaşalı 1.5 sene oluyor ben blue da 6 ay'ımı henüz doldurmadım yani normal üyedim , ve bu konuyu üyeler , forum dışına yani githuba filan gitmeden forumumuzda'da ulaşabilsin diye , ve yardım merkezinde tüm sorulara cevap olucak bir konu olduğundan dolayı forumda böyle bir konunun eksik olduğunu hissettim ve paylaştım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.