Siber Savaş

levels24

Üye
5 Ocak 2013
230
0
Alaska
Merhaba Arkadaşlar,

Soz zamanlarda gelişen olaylardan çok mutsuz oldum. Türkiye'yi 3. dünya savaşına sokmaya çalışıyorlar.

Suriye'den yapılan açıklama şöyle ;Suriye Dışişleri Bakan Yardımcısı Faysal el Mikdat, ABD'nin Suriye'ye bir operasyon düzenlemesi halinde Şam'ın sadece İsrail'i değil, Ürdün ve Türkiye'yi de vuracağını söyledi.

Başbakan ; Başbakan Erdoğan ise Suriye'nin "Türkiye'yi vururuz" tehdidine karşılık, "Ülkemiz böyle bir şeye her an hazırdır. Suriye'nin kendisi buna ne kadar hazırdır? Bunu bilemem" dedi.

Eğer Türkiye Savaş'a girerse suriye füze savunma sisteminin çok güçlü olduğunu araştırmalar sonucunda öğrenmiş oldum.

Rusya'nın açıklamasına göre savaş çıkarsa çok büyük bir nükleer reaksiyon olakmış.

- Arkadaşlar Suriye İyice Dozu Kaçırdı.
- Suriye'ye Cevap Vermek Gerekli Artık.
- Savaş İstemiyoruz.

- TurkHackTeam Ailesi Olarak Suriye'ye Bir Siber Saldırı Yapalım Mı ? Ne Dersiniz ?
Tüm Suriye'ye Sitelerine Büyük Bir Saldırı, Byük Bir Ses Oluşacak. Suriye'ye Bir Göz Dağı Verelim. Varmısınız ?

+ Ben Levels Olarak Tüm Saldırılara Varım Ve Saldırıların Güçlü Olması İçin 24 saat usanmadan Firewall Saldırısı Yapabilirim.
+ Ben Hack Konusunda O Kadar İyi Değilim'dir. Sadece Bana Yol Göstermeniz Bana Yeter..
+ Yorumlarınızı Bekliyorum.. \ SAYGILAR /

Son düzenleme:

GeceMavisiTR

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
334
0
Siyaset Yapmıs Gıbı Olmayım daha demın adamı uyardım sımdı ben yapıyor gıbı oluyorum ama basbakan oldugu surece turkıye %100se %50 sımdı

levels24

Üye
5 Ocak 2013
230
0
Alaska
Hepinize Çok Teşekkür Edrim. Ama Suriye'ye Ders Vermek İsteyen Yok Herhalde ? Ben Daha Çok Kişinin Katılacağını Düşünmüştüm...

yvz36

Katılımcı Üye
20 May 2013
458
0
kardes hack daha cok sey bilmiyorum yoksa seve seve yardim ederdim

hacking38

Üye
5 Ocak 2013
144
0
TTnet suriyeye internet hizmeti sağlıyordu.Bunu artık kesti.Artık yüzde seksen internetleri yavaş ve arada sırada beşar kesiyor.

WideSight

Kıdemli Üye
11 May 2013
2,118
0
28
{index.php}
Arkadaşım Merak Etme, Bunu Tek Düşünen Ve Uygulamaya Geçiren Sen Değilsin :) Ayrıca Bildiğim Kadarıyla Bu Tür Konuları Açmanın Cezası Var. Üst Düzey Yönetim'den Birinin İzni Olmadan Bu Tür Konuları Açma Lütfen.

Ayrıca Zaten Çoğu Kişi (Ben Dahil) Bu Aralar Suriyeye Operasyon Yapıyoruz ve Baya Bir Site Hackledik. Ama Buna Rağmen Konu Açmadık Yasak Olduğu İçin, Ö.M'den Halletdik Kendi Aramızdaki Sorunu. Toplu Paylaşım Yapıcaz Yakında. Zaten Bir Kaç Kişi Hariç, Çoğu Kişi Yaptığı Hackleri Siyasal Görüşleri İçin Yapıyor.

Yani Sende Bize Katkıda Bulunmak İstiyorsan İlk Önce, Brute Öğren, Daha Sonra Web Açıklarına Geç. Daha Sonra Hedef Site Hacklemeyi Öğren. Gerçekten Uğraşır ve İstersen 1 Aya Kalmaz Öğrenirsin. İşte Ozaman Suriye Sitelerini Hacklersin ;)

//Black-Hrad

medyahacker

Katılımcı Üye
19 Nis 2013
371
0
SANANEVELET
Kardeş bende elimden ne gelirse yardım ederim hack konusunda bende gerekirse 24 saat değil 48 saat istersem bilgisayar başında hack yaparım çünkü bende suriyeden rahatsızım yani kimyasal silahla saldırmasından korkuyorum sizler gibi bende sizlere destek veririm ..

optiyones

Üye
17 Tem 2013
229
0
siyaset yapmış gibi olmayayım ama bunun tüm sorumlusu tayyip tir çünkü abd nin bop projesi kapsamında suriyeyi bize düşman etti.

hacking38

Üye
5 Ocak 2013
144
0
arkdadaşım bu türkiyenin arkasından oynanmış bir oyundur.Bu suriye meselesini ben siyasi olarak çok araştırdım.Bu bizim ortadoğu pazarına ticaretimizi engellmek ve ekonomimize ipotek koymak için yapılmış bir adım.

MadloveReyiz

Katılımcı Üye
14 Tem 2013
738
0
Ülkemiz tehlike içindeyse böyle birşey yapılmak gerekiyorsa sizde kararı vermiş hazır durumdaysanız bende bu savaşa bi destek vermek isterim. Konu Vatanımız olunca yapılması gerekenler yapılmalı saldırı birlikte beraberlikle hareket etmekte fayda var kim ne hak ediyorsa önceden gerekeni yapalım düşüncesindeyim bende ..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.