Siber Terörist Olmak

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
Elerine Sağlık Bilgilendirdiğin için Teşekürler
Ayrıca Kimseye Kendini Kanıtlamana gerek yok :):

Sult

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
528
1
Tanrı Dağı
tek bildiğin şey tersine mühendislik diye bu konunun bir alakası olması gerekmiyor canımın içi :) port olmadığını söylüyor olman bile saçmalık basit arama motorlarında SCADA sistemlerine ait web sayfaları çıkıyor, yani düşündüğün gibi dışarıya kapalı falan değil. Karşımda çocuk yok sadece bu konu hakkında yeterli bilgisi olmayan birisi var. O 2. fotoda gördüğün bir CHP sistemidir cehaletine dayanarak açıklama yapayım kombine çevirim santrali. Kendim ekran görüntüsünü aldım ve her türlü değere müdahele edebiliyorum. Ayrıca kapalı kutu sistemlere dahi sızılabilirken böyle bir yorum yapman senin tekniklerinin çok eskide kaldığını gösteriyor, sadece local'de çalışır gibi bir yorumu nasıl senin gibi bilgili bir adamın yapabildiğini hala aklım almıyor :D ve kanıt olmadığını söylüyorsun ben sana aldığım ekran resmini atıyorum video da çekmemi ister misiniz efendim ?

Sen onu bunu gecte hayali nasil kuruyon :trl

O kadar kolay değil evladim

Bundan uzun zaman once abd irana yapti bu dediklerini ordada cogu kisi sistemlere nasil eristijlerini arastirdi kaspersy lab dahil ne su sonuca varildii

Zaten oyle yerlerde makinalar local olir disariya giden baglantilar loglama cihazindan gecer

O zamanda tek fiziksel mudahale kaliyordu
Iran ambotgodan dolayi xp sistemlerde takiliyordu abd istibahrati bu yonden sizma yapti veya ajan yerlestirdi her neyse

Ama usb'den yaptim dersen microsoft guncellemelerini almis bi pc ye yapamadigini hatirlatirim

Demissin herkese erisim var :D

O cihazlar devletler ve sirketlwre satilir tek normal vatandas değil ve altikdan sonra nasil calistiginida cozmen gerekir

Sana inanmiyorum kisaca masalsan ibarst konu

Not: dediklerim her ne kadar doru olsada
Yargiladigim icin ozur dilerim

Son düzenleme:

OniOz

Üye
14 Mar 2017
246
0
Satan no ie
Sen onu bunu gecte hayali nasil kuruyon :trl

O kadar kolay değil evladim

Bundan uzun zaman once abd irana yapti bu dediklerini ordada cogu kisi sistemlere nasil eristijlerini arastirdi kaspersy lab dahil ne su sonuca varildii

Zaten oyle yerlerde makinalar local olir disariya giden baglantilar loglama cihazindan gecer

O zamanda tek fiziksel mudahale kaliyordu
Iran ambotgodan dolayi xp sistemlerde takiliyordu abd istibahrati bu yonden sizma yapti veya ajan yerlestirdi her neyse

Ama usb'den yaptim dersen microsoft guncellemelerini almis bi pc ye yapamadigini hatirlatirim

Demissin herkese erisim var :D

O cihazlar devletler ve sirketlwre satilir tek normal vatandas değil ve altikdan sonra nasil calistiginida cozmen gerekir

Sana inanmiyorum kisaca masalsan ibarst konu

Not: dediklerim her ne kadar doru olsada
Yargiladigim icin ozur dilerim

çok teşekkürler hocam ikna olduğunuz için :D önemli değil ancak okuyanların da kafası karıştı :D iyi geceler ve iyi forumlar dilerim.

OniOz

Üye
14 Mar 2017
246
0
Satan no ie
Elerine Sağlık Bilgilendirdiğin için Teşekürler
Ayrıca Kimseye Kendini Kanıtlamana gerek yok :):

lafı mı olur hocam çok teşekkürler :)
küçük bir fikir ayrılığı yaşandı sadece şimdi her şey halloldu :)

Merhabalar, eğer ki kanıt niteliğinde olması için bir video isterseniz listemdeki bir taneye erişip video atarım. Eğer video istiyorsanız bu yorumun altına " İstiyorum " yazabilirsiniz, ilginiz için çok teşekkürler :)

AlpaS8

Yeni üye
15 Mar 2018
25
0
Eline sağlık Güzel konu
Fakat bir düşün hastaneleri okulları vb ne hale gelirdi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.