Siberatay da ne?

SARPERYC

Üye
9 Eyl 2021
77
33
Diff Life
Merhabalar değerli Türk Hack Team üyeleri, size bir sorum var. Ben geçen haftalarda türkhackteamın sosyal medya hesaplarının kapandığını ve yeni "Siberatay" olarak devam ettiklerini duydum. Sonra discord da değişti(sunucu ismi). Neyse dedim ki bu siberatay acaba tht den bağımsız mı? Ama olamaz tht de adı geçiyo neyse sordum bağımsız dediler. Tht dağıldı benim mi haberim yok! Lütfen izah edin...

Çözüm
Merhaba Değerli Üyemiz, Siberatay Turk Hack Team'ın bir parçasıdır. Sunucuya gelecek olursak sunucuda bize ait lakin, şöyle bir durum var ki sunucu bir topluluktur ve hack gibi konuların konuşulması yasaktır. Kısacası kendimizi başka bir platform olarak gösteriyoruz. Orada öyle söylenmesinin nedeni bağımsız bir sunucu olduğumuzu göstermektir. Şimdi herkese burası tht dersek sunucu amacından çıkmış olacak. Özetle Turk Hack Team = Siberatay.

İyi Forumlar

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,382
118
2,576
Merhaba Değerli Üyemiz, Siberatay Turk Hack Team'ın bir parçasıdır. Sunucuya gelecek olursak sunucuda bize ait lakin, şöyle bir durum var ki sunucu bir topluluktur ve hack gibi konuların konuşulması yasaktır. Kısacası kendimizi başka bir platform olarak gösteriyoruz. Orada öyle söylenmesinin nedeni bağımsız bir sunucu olduğumuzu göstermektir. Şimdi herkese burası tht dersek sunucu amacından çıkmış olacak. Özetle Turk Hack Team = Siberatay.

İyi Forumlar

Çözüm

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,281
1
3,494
Merhaba, Siberatay Turkhackteam forumumuzun markası olarak yayın hayatına devam etmektedir, alan adımızın sosyal ağlarda yasaklanması, saldırı eylemi içeren kelimelerin barındırılmaması markalaşmamızda tercih nedeni olmuştur

SARPERYC

Üye
9 Eyl 2021
77
33
Diff Life
Siberatay Turk Hack Team bünyesinde yönetilen bir projedir. Sorduğunuz Discord Sunucusu Turk Hack Team sunucusu değildir. Fakat projesi olan Siberatay'ın sunucusudur.

İyi Forumlar

Merhaba, Siberatay Turkhackteam forumumuzun markası olarak yayın hayatına devam etmektedir, alan adımızın sosyal ağlarda yasaklanması, saldırı eylemi içeren kelimelerin barındırılmaması markalaşmamızda tercih nedeni olmuştur

Merhaba :)
SiberAtay projesi TürkHackTeam'in hack olmayan versiyonu olarak düşünün hack gibi şeyler SiberAtayda yok burada daha çok teknoloji ve bilimsel makaleler paylaşılıyor.
İyi forumlar :)
Teşekkür ederim hocalarım hayırlı akşamlar🙂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.