SiberYıldız Cevapları İçeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Arkadaşlar, bir sınav oluyorsunuz. Bazıları alın teri ile yapmaya çalışıyorken onların hakkının yenmesine müsade edemeyiz.Buranın dışında kimin ne yaptığı zerrece umrumda değil. Tek umrumda olan TurkHackTeam in saygınlığı. Bilmiyorsanız bırakın da hakeden alsın.
Saygılarımla.

Son düzenleme:

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,743
1,505
THT ailesinin her mensubu bizim için çok kıymetlidir. Lakin şu olayla ilgili o kadar çok konu açıldı ki artık çöpe taşınıp cezai işlem uygulamak zorunda kalındı. Ayrıca şu soruların cevaplarını birbirleri ile paylaşan arkadaşlar ancak kendilerini kandırırlar. Bu zihniyet devam ettiği sürece hiç bir yere varılamaz.

hsngndz1

Yeni üye
23 May 2010
8
0
Aldatıcı başlık yazıyorum yorumum kaldırılıyor.
O zaman bende %1654654416165 milyon garantili facebook şifre kırma programı yazayım içinede facebook şifre kırma programı diye bişey yoktur yazayım?

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Madem bu konuya bu kadar takıldın, izah edeyim.
Bu başlığı bilerek seçtim, çünkü bunu arayan herkesin girmesini istedim.
Amacıma da ulaştığımı sanıyorum.

hsngndz1

Yeni üye
23 May 2010
8
0
Tamam bende Facebook ftp bilgilerini paylaşıyorum!!! yazayım Post olarak da arkadaşlar facebook'un böyle bir güvenlik açığı yoktur bu açığın olmadığını bilgilendirmek için bunu yaptım diyim? resmen bait click. Asıl sinirlendiğim konu "//Aldatıcı başlık" yazdığımda gönderinin kaldırılması.

Anlatmak istediğim sadece bu konu için değil başka birşey de olsaydı yine aldatıcı başlık diyecektim

Son düzenleme:

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Tamam bende Facebook ftp bilgilerini paylaşıyorum!!! yazayım Post olarak da arkadaşlar facebook'un böyle bir güvenlik açığı yoktur bu açığın olmadığını bilgilendirmek için bunu yaptım diyim? resmen bait click. Asıl sinirlendiğim konu "//Aldatıcı başlık" yazdığımda gönderinin kaldırılması.

Anlatmak istediğim sadece bu konu için değil başka birşey de olsaydı yine aldatıcı başlık diyecektim

Kardeşim seni mi kıracağım :) al postunu geri getirdim güle güle kullan.

Hyddd

Üye
8 Ocak 2017
81
0
Ankara
Dostum zaten Siberyıldız CTF soruları ve cevapları yayınlamak yasaktır elbetteki bu yasakların birde cezası olmalı o zaman görürler.

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
5
şöyle bişey sen o soruları geçtikten sonra 2 sınavda btk alınınca sana yardımcı olacak kimseyi bulamayınca ne yapacaksın acaba ?

apoli2665

Katılımcı Üye
24 Eki 2014
255
0
Türkiye
Yürek mi yedin ? :D şaka bir tarafa komutanımız doğru bir başlık seçmiş çünkü yapılmayacak falan yazsa kimse okumayacak yeniden konu açacak şifre verirmiş gibi yaparak bunu arayanlara okutması daha mantıklı.. Ve rütbece senden üstün biraz sert çıkıyorsun dikkatli ol ;)

Bence adam haklı aldatıcı baslik yapacağına yoneticilere ihbar etmesi daha doğru bir harekettir komutan yada ust rutbe olabilir ama siz boyle doğru birsey yapan bir üyeye haksızlık yapamassın yoneticiye sesleniyorum bu konuya baksin kim hakli kim haksiz eger konuyu acan hakliysa ihbar butonları kaldırsın

Orhan Eser

Uzman üye
7 Ocak 2011
1,970
2
Bence adam haklı aldatıcı baslik yapacağına yoneticilere ihbar etmesi daha doğru bir harekettir komutan yada ust rutbe olabilir ama siz boyle doğru birsey yapan bir üyeye haksızlık yapamassın yoneticiye sesleniyorum bu konuya baksin kim hakli kim haksiz eger konuyu acan hakliysa ihbar butonları kaldırsın

UNEQUAL ın böyle bir başlık açmaya uyarmaya yetkisi var senin yok ok... Konu kapanmıştır ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.