Siberyıldız Puanlarınız Kac?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okansari

Yeni üye
4 Eyl 2007
0
0
897 aldım veritabanı sorusunda kaynak kodların en altına baktığınızda gizli giriş var giriş yaptıktan sonra sayfa açılıyor ordan ilerleyemedim . Yine sql injection sorusunda içeri girdim md5 i bulamadım

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Hayatımda gördüğüm en gereksiz ve en saçma sistemine sahip bir site,
Koyucakları sorular sabrımı sınamak için yapılmış gibiydi...
// Göz içine saat gibi birşey koymuş bu ne diye soruyo göz işte neye benziyo :diablo:diablo
// Kullanıcı adı şifreyi buluyosun giriş yaptığım ekranda hiçbirşey yok MD5'e dönüştürüp yazacağım şey ne ?

Soruların güvenlikle vs hiçbir alakası yoktu USOM personeli vb. alımlar bu sistem üzerinden yapılacaksa ping -t ile kurdukları sistem çöker....

Son düzenleme:

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
Hayatımda gördüğüm en gereksiz ve en saçma sistemine sahip bir site,
Koyucakları sorular sabrımı sınamak için yapılmış gibiydi...
// Göz içine saat gibi birşey koymuş bu ne diye soruyo göz işte neye benziyo :diablo:diablo
// Kullanıcı adı şifreyi buluyosun giriş yaptığım ekranda hiçbirşey yok MD5'e dönüştürüp yazacağım şey ne ?

Soruların güvenlikle vs hiçbir alakası yoktu USOM personeli vb. alımlar bu sistem üzerinden yapılacaksa ping -t ile kurdukları sistem çöker....

Sorular oldukça seçiciydi. Söz meclisten díşarı, kafa isteyen sorulardı.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Sorular oldukça seçiciydi. Söz meclisten díşarı, kafa isteyen sorulardı.

Sorular seçici olabilir ama alakasız konulardı. Örneğin 1.Sorunun ne gibi katkısı var ? Yada bu soruyu bilen kişinin USOM'a katkısı ne olabilir ? Tek alakalı konu MD5'ti onuda googleye MD5 Dönüştürücü yazarak 2. sınıf çocukları bile yapabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.