Sıfırdan İnstagram Hesap Geliştirme

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,152
899
Photoshop 🔥
rsnbub5.png

Merhaba Hocalarım ve Saygıdeğer Dostlarım.
Bu konumda sizlere instagram'da hesap geliştirmeyi anlatıcam.

2in1mys.png

Hesap Açınca Yapılması Gerekenler

Evet hesabınızı açtını yada var olan bir hesabı büyütmeye karar verdiniz ilk önce yapılması gerekenlerden bahsedelim.

Hesabınızı bir profesyonel hesaba çevirebilirsiniz reklam almanız açısından sayfanızın konsepti ne ise onu seçin lyrcs hesabı ise editör haber ile ilgiliyse haber'le ilgili olan türü seçin.

Hesabınıza dikkat çekici bir logo tasarlayın açıklama kısmı sade ve öz olsun bunu hesap düzeninde birazdaha detaylandırıcam.

fnc6qwb.png

Hesap Açınca Yapılmaması Gerekenler

Yapılması gerekenlerden bahsettik şimdi yapılmaması gereknlere gelelim sırada.

Çoğu kişi takipçim az diye hemen bot takipçi basıyor SAKIN! sakın bot takipçi beğeni yorum vb. basmayın.

Bu sizi yukarı değil aşağı çekicektir.

Bir Reels videosunun postun altına saçma hashtag kullanmayın.

Örnek; TurkHackTeam ile ilgili bir reels atıyorsanız galatasaray ile ilgili olan hashtag'ler kullanmayın.

Hesabınıza birbirinden farklı şeyler atmayın buna hesap düzeninde değinicem.

fnc6qwb.png

Hesap Düzeni Nasıl Olmalı

Evet sıra hesap düzeninde bu her ne kadar basit birşeymiş gibi görünsede e önemli konulardan birisi budur hesap düzeni olmaz ise etkileşim olmaz etkileşim olmaz ise takipçiniz beğeniniz keşfete düşme ihtimaliniz olmaz.

Hesabınızda dikkat etmeniz gereken düzen şu şekilde hesabınızdaki herşey sizin konseptinizle alakalı olmalı logo dan tutun hashtag'e kadar.

Profil Fotoğrafınız Güzel Olmalı

Biografiniz Kısa ve Öz Olmalı

Öne Çıkarılanlar kısmınız hem boş olmamalı hem düzensiz düzenli durmalı

İçerikleriniz hep aynı konseptte olmalı

Karmaşık içerikler atmayın

fnc6qwb.png

Nasıl Beğeni Alırız

Burda size nasıl beğeni alacağınızdan bahsedeyim beğeni almak için keşfete düşmeniz gerekmektedir.

Keşfete ya sürekli içerikle düşersiniz yada beğeniyle.

Burda benim saçmaladığımı düşünebilirsiniz beğeni almak için keşfete düşmemizi söylüyor ama keşfete düşmek için beğeni almamızı söylüyor diye. Hemen kızmayın bahsettiğim şu instagram'da bazı hesapların GT ve Beğeni Prim grupları var bunlara katılırsanız post reels vb. atınca oraya atarsınız ve beğeniniz artar bu şekilde keşfete düşersiniz.

Beğeni Gruplarına katılmak için genelde blackpink tarzı hesaplarda bvardır yorumuna prim grubun varsa alırmısın derseniz size yardımcı olabilirler. Bu küçük tüyo işinize yarar umarım.

fnc6qwb.png

ojgdmax.jpg

Nasıl Takipçi Kazanırız

Evet takipçi kazanmanız için içerikler ve postlar çok önemlidir güzel içerikler üretirseniz ve keşfete düşerseniz takipçi kazanma ihitmaliniz sürekli artmaktadır.

Bot takipçi basmayın dediğim gibi basabilirsiniz ama ne zaman onu aşağıdaki bot takipçi konusunda bahsedicem.

fnc6qwb.png

jcqgqur.png

Hikayeler ve İçerik Nasıl Üretmeliyim

Evet içerik vb. üretmeye gelirsek içeriklerinizi başkalarından çalmamanız gerekiyor. Kendiniz içerik üretin editler yapın vb. Bunun için size bir uygulama ve site önereyim bu site ve uygulamalardan yardım alarak tasarımlar yapabilir içerikler üretebilirsiniz.

Site

Site olarak Canva'yı kullanabilirsiniz.

Uygulama

Uygulamalarda ise Picsart ve Photoshop kullanabilirsiniz.

fnc6qwb.png

dvjo6qe.jpg

İnstagram Hesabından Nasıl Para Kazanabiliriz

İnstagramdan Para kazanmak için şu yollar vardır;

Reklam almak

Hesabı büyütüp satmak

Ücretli sponsorluk

Bu tarz reklamlar ile para kazanabilirsiniz yakında eklenicek olan İGTV ile para kazanılabilecektir.

fnc6qwb.png

3jgy10b.jpg

Bot Ne Zaman Nasıl Basılabilir

Evet dostlar bot asla basılamaz değil bu diyeceğim belki SMMA cıların sinirini bozabilir ama emin olun bende sosyal medya danışmanlığı yaptım ve sertifikam var bilgimden konuşuyorum.

Bot basmak için en az 10.000 takipçiniz olması gerekiyor organik şekilde ondan sonra en fazla 500 bot takipçi basabilirsiniz ve 15.000 civarında 1.000 bot basabilirsiniz fakat daha fazla basmayın.

Bu konumda sizlere sıfırdan bir hesap yada kullanılmakta olan bir hesabın nasıl geliştirilebileceğinden bahsettim.

Umarım yardımcı Olabilmişimdir.

Aşağıdaki Video Çok İşinize Yarayacak İzlemeden Geçmeyin.

Moderasyon Ekibi Gururla Sunar...

qyiix16.png

iq4ax2b.png

Son düzenleme:

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,020
544
Kemalizm
Ellerine sağlık, işe yarar bir konu olmuş.

Ayrıyeten forumda insanlara yardımcı olmak için ayırdığım zaman ve emek göz önünde. Bunun için teşekkür ederim!
Umarım iyi yerlere gelirsin kuzen.

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,459
rsnbub5.png

Merhaba Hocalarım ve Saygıdeğer Dostlarım.
Bu konumda sizlere instagram'da hesap geliştirmeyi anlatıcam.

2in1mys.png

Hesap Açınca Yapılması Gerekenler

Evet hesabınızı açtını yada var olan bir hesabı büyütmeye karar verdiniz ilk önce yapılması gerekenlerden bahsedelim.

Hesabınızı bir profesyonel hesaba çevirebilirsiniz reklam almanız açısından sayfanızın konsepti ne ise onu seçin lyrcs hesabı ise editör haber ile ilgiliyse haber'le ilgili olan türü seçin.

Hesabınıza dikkat çekici bir logo tasarlayın açıklama kısmı sade ve öz olsun bunu hesap düzeninde birazdaha detaylandırıcam.

fnc6qwb.png

Hesap Açınca Yapılmaması Gerekenler

Yapılması gerekenlerden bahsettik şimdi yapılmaması gereknlere gelelim sırada.

Çoğu kişi takipçim az diye hemen bot takipçi basıyor SAKIN! sakın bot takipçi beğeni yorum vb. basmayın.

Bu sizi yukarı değil aşağı çekicektir.

Bir Reels videosunun postun altına saçma hashtag kullanmayın.

Örnek; TurkHackTeam ile ilgili bir reels atıyorsanız galatasaray ile ilgili olan hashtag'ler kullanmayın.

Hesabınıza birbirinden farklı şeyler atmayın buna hesap düzeninde değinicem.

fnc6qwb.png

Hesap Düzeni Nasıl Olmalı

Evet sıra hesap düzeninde bu her ne kadar basit birşeymiş gibi görünsede e önemli konulardan birisi budur hesap düzeni olmaz ise etkileşim olmaz etkileşim olmaz ise takipçiniz beğeniniz keşfete düşme ihtimaliniz olmaz.

Hesabınızda dikkat etmeniz gereken düzen şu şekilde hesabınızdaki herşey sizin konseptinizle alakalı olmalı logo dan tutun hashtag'e kadar.

Profil Fotoğrafınız Güzel Olmalı

Biografiniz Kısa ve Öz Olmalı

Öne Çıkarılanlar kısmınız hem boş olmamalı hem düzensiz düzenli durmalı

İçerikleriniz hep aynı konseptte olmalı

Karmaşık içerikler atmayın

fnc6qwb.png

Nasıl Beğeni Alırız

Burda size nasıl beğeni alacağınızdan bahsedeyim beğeni almak için keşfete düşmeniz gerekmektedir.

Keşfete ya sürekli içerikle düşersiniz yada beğeniyle.

Burda benim saçmaladığımı düşünebilirsiniz beğeni almak için keşfete düşmemizi söylüyor ama keşfete düşmek için beğeni almamızı söylüyor diye. Hemen kızmayın bahsettiğim şu instagram'da bazı hesapların GT ve Beğeni Prim grupları var bunlara katılırsanız post reels vb. atınca oraya atarsınız ve beğeniniz artar bu şekilde keşfete düşersiniz.

Beğeni Gruplarına katılmak için genelde blackpink tarzı hesaplarda bvardır yorumuna prim grubun varsa alırmısın derseniz size yardımcı olabilirler. Bu küçük tüyo işinize yarar umarım.

fnc6qwb.png

ojgdmax.jpg

Nasıl Takipçi Kazanırız

Evet takipçi kazanmanız için içerikler ve postlar çok önemlidir güzel içerikler üretirseniz ve keşfete düşerseniz takipçi kazanma ihitmaliniz sürekli artmaktadır.

Bot takipçi basmayın dediğim gibi basabilirsiniz ama ne zaman onu aşağıdaki bot takipçi konusunda bahsedicem.

fnc6qwb.png

jcqgqur.png

Hikayeler ve İçerik Nasıl Üretmeliyim

Evet içerik vb. üretmeye gelirsek içeriklerinizi başkalarından çalmamanız gerekiyor. Kendiniz içerik üretin editler yapın vb. Bunun için size bir uygulama ve site önereyim bu site ve uygulamalardan yardım alarak tasarımlar yapabilir içerikler üretebilirsiniz.

Site

Site olarak Canva'yı kullanabilirsiniz.

Uygulama

Uygulamalarda ise Picsart ve Photoshop kullanabilirsiniz.

fnc6qwb.png

dvjo6qe.jpg

İnstagram Hesabından Nasıl Para Kazanabiliriz

İnstagramdan Para kazanmak için şu yollar vardır;

Reklam almak

Hesabı büyütüp satmak

Ücretli sponsorluk

Bu tarz reklamlar ile para kazanabilirsiniz yakında eklenicek olan İGTV ile para kazanılabilecektir.

fnc6qwb.png

3jgy10b.jpg

Bot Ne Zaman Nasıl Basılabilir

Evet dostlar bot asla basılamaz değil bu diyeceğim belki SMMA cıların sinirini bozabilir ama emin olun bende sosyal medya danışmanlığı yaptım ve sertifikam var bilgimden konuşuyorum.

Bot basmak için en az 10.000 takipçiniz olması gerekiyor organik şekilde ondan sonra en fazla 500 bot takipçi basabilirsiniz ve 15.000 civarında 1.000 bot basabilirsiniz fakat daha fazla basmayın.

Bu konumda sizlere sıfırdan bir hesap yada kullanılmakta olan bir hesabın nasıl geliştirilebileceğinden bahsettim.

Umarım yardımcı Olabilmişimdir.

Aşağıdaki Video Çok İşinize Yarayacak İzlemeden Geçmeyin.

Moderasyon Ekibi Gururla Sunar...

qyiix16.png

iq4ax2b.png
Eline Saglik Degerli Kardesim

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi
28 Haz 2023
2,417
994
Arkana bak
Güzel konu ama benim hiç instam olmadı😭
Başkalarının instasını almak dışında😂😎
Zaten o hesaplarıda direk satıyorum yanii Para dışında Bir işe yaramıyor.
Düşunsenize binlerce ka hesabınız var ama biri gelip sizden çekip alıyor ve satıyor. (Dünya çok ilginç dimi)🤔
Vede tekrardan eline sağlık dostum 👍 zevkle okudum.❤️🇹🇷🔥

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.