şifre bulma hk

MeTMeR

Üye
15 Tem 2012
76
0
Bilgisayardaki şifreleri nasıl bulurum. Windows 8 .
Twitter şifremi unutum . Nasıl bulabilirim.. Kimileri regedit filan dedi ama..

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Yahu tarayıcıda kayıtlı olan şifre registry'da n'arasın.. Regedit diyenlere bakma, bilmeden konuşuyorlar..

Haa sana da ayıp.. Yahu bir arama yapınca, google amca anında söylüyor.. Herşeyi "armut piş, ağzıma düş" diye beklerseniz sizden hacker zaten olmaz da, başka hiç bir şey de olmaz.

Hangi browser?

Chrome olduğunu tahmin ediyorum,

- "chrome://settings" yaz adres çubuğuna
- En alta git, "Show advanced settings" var, gelişmiş ayarları göster.
- Aşağılarda "Passwords and Forms" var - Şifreler ve Formlar, orada mavi renkli "Manage Passwords" - "Şifreleri Yönet" var. Orada kayıtlı şifrelerin görülüyor.

MeTMeR

Üye
15 Tem 2012
76
0
Yahu tarayıcıda kayıtlı olan şifre registry'da n'arasın.. Regedit diyenlere bakma, bilmeden konuşuyorlar..

Haa sana da ayıp.. Yahu bir arama yapınca, google amca anında söylüyor.. Herşeyi "armut piş, ağzıma düş" diye beklerseniz sizden hacker zaten olmaz da, başka hiç bir şey de olmaz.

Hangi browser?

Chrome olduğunu tahmin ediyorum,

- "chrome://settings" yaz adres çubuğuna
- En alta git, "Show advanced settings" var, gelişmiş ayarları göster.
- Aşağılarda "Passwords and Forms" var - Şifreler ve Formlar, orada mavi renkli "Manage Passwords" - "Şifreleri Yönet" var. Orada kayıtlı şifrelerin görülüyor.

Tarayıcıyı temizlemiştim. Ondan gözükmüyor

MeTMeR

Üye
15 Tem 2012
76
0

MeTMeR

Üye
15 Tem 2012
76
0
O zaman boşuna arama.. Google kendi data dosyalarında tutuyor onu.. Chrome'u her açıp kapayışında üstüne yazıyor eskisinin.. Yani ne program, ne önerirlerse önersinler kurtarılmaz. Boşuna uğraşırsın.

Giden gitsin sen şarkılar söyle içinden.

Gidenler küçük bir şey değil hocam.. Büyük baya.. Daha sonra şifrelerini hatırlarım da şimdi lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.