Şifre kaydedici program

Korkmaz038

Yeni üye
30 Eyl 2017
7
0
Selamın aleyküm arkadaşlar mesela A kişisi benim telefonumu istedi ınstagrama girmek için ve ben verdim kiz ınstagrama girdiğinde hesabının şifresini kaydeden bir uygulama varmi acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,680
96
Gaziantep
Selamın aleyküm arkadaşlar mesela A kişisi benim telefonumu istedi ınstagrama girmek için ve ben verdim kiz ınstagrama girdiğinde hesabının şifresini kaydeden bir uygulama varmi acaba

Kızın telefonuna keylogger sokabilirsin ve böylece tüm gün boyunca neler yazdigini ekranında görebilirsin ya da senin telefondan bir daha girmek isterse fake script hazırlayıp açıp kıza verebilirsin iyi forumlar...

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,680
96
Gaziantep
Bir zamanlar dediğim şekilde bir uygulama vardı ama ismini unuttum acaba herhangi bir bilginiz varmi acaba?

karşı tarafın girdiği şifreyi öğrenmek istiyorsanız o karşı telefona keylogger yükletmeniz gerek ya da Screen View açıp kızı 7/24 takip edebilirsiniz ama kişi bunu farkederse ki yüksek önermem.Ben hiçbirini önermiyorum ama madem bu kadar isteklisin keylogger indirtebilirsin. Kız yada o kimse bir daha senin telefonundan girmek istemesine karşı şifre kaydedici indir telefonuna google play yada app store dan daha yararlı olacaktır hem unuttugun sifreleri oradan görebilirsin :))

Korkmaz038

Yeni üye
30 Eyl 2017
7
0
karşı tarafın girdiği şifreyi öğrenmek istiyorsanız o karşı telefona keylogger yükletmeniz gerek ya da Screen View açıp kızı 7/24 takip edebilirsiniz ama kişi bunu farkederse ki yüksek önermem.Ben hiçbirini önermiyorum ama madem bu kadar isteklisin keylogger indirtebilirsin. Kız yada o kimse bir daha senin telefonundan girmek istemesine karşı şifre kaydedici indir telefonuna google play yada app store dan daha yararlı olacaktır hem unuttugun sifreleri oradan görebilirsin :))
Önerdiğiniz şifre kaydedici program varmi acaba? Keylogger falan uğraşmayalim şimdi 😂

kendi telefonuna keylogger at, yani kendini takip ettir. google'a yaz youtube'a yaz araştır bak, buraya yazmana gerek yok.

Hocam bu konularda pek bilgi sahibi olmadığım için direk buraya yazdım affınıza sığınırım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.