Şifre Sistemi ile Sınav Ortalaması Hesaplama Programı // İbrahimB

'Stabil

Uzman üye
4 Eki 2015
1,702
1
8
Merhaba abilerim, bugün sizlere python derslerini izleyerek kendim yaptığım kullanıcı adı ve şifre ile girilen bir sınav ortalaması hesaplama programımı tanıtıcam.Bu benim ilk programım yaşım henüz 11 :) 6. sınıfa gidiyorum kapasitem program yazmak için şuanlık bu kadar. İsterseniz programa geçelim

Programın kullanımı oldukça basit, size verilen kullanıcı adı ve şifreyi giriyorsunuz ve karşınıza sınav not hesaplama programı çıkıyor,girdiğiniz 3 sınavın puanlarını yazıyorsunuz, program size 3 sınavın ortalamasını veriyor. Programdan resim :

RkMNza.png

İndirme Linki : Tıkla Git

Virüs Total : Tıkla Git

NOT : Kullanıcı adı : turkhackteam
Şifre : ibrahimb

Son düzenleme:

'Stabil

Uzman üye
4 Eki 2015
1,702
1
8
Önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

Haakan Soylu

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
815
0
Ellerine sağlık dostum , Konulara yorumlar için kişilerin duvarına konu linki ve mesajını bırakırsan senin açından daha iyi olur . Post kasmak yasaktır .

BerkBozok

Üye
29 Ocak 2016
61
0
Çok iyi olmus daha gençsin biraz daha calisip daha detayli programa dilleri ile çok daha iyi ve detayli program yapabilirsin ama senin yasitlarin sokakta top oynarken senin boyle gelecegini iyi yonde etkileyecek seyler yapman cok guzel basarilarinin devamini beklerik Basarilar

'Stabil

Uzman üye
4 Eki 2015
1,702
1
8
Çok iyi olmus daha gençsin biraz daha calisip daha detayli programa dilleri ile çok daha iyi ve detayli program yapabilirsin ama senin yasitlarin sokakta top oynarken senin boyle gelecegini iyi yonde etkileyecek seyler yapman cok guzel basarilarinin devamini beklerik Basarilar

Teşekkürler tertip :)

deneme09

Uzman üye
31 Ara 2014
1,455
0
122
City17-[HL2]
Bende 10 yaşında başladım. Visual basic ten başlar veya C# çünkü daha hızlı öğrenirsin ve görsel oldukları için daha gelişmiş yapabilirsin.

sirab27

Yeni üye
9 Mar 2016
1
0
ben online takılan biriyim fakat aktif değilim. Senin gibi çocuklar ileri için çok gerekli. ama derslerine de sıkı sarıl. iyi bi adam olacaksın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.