/ Şifreli Bilgisayara Girmek /

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okanmtl

Yeni üye
11 May 2014
5
0
BURSA
Gerçekten Güzel bir konuya değinmişsin fakat verdiğin komut dizisini yaztıktan sonra "Erişim Engellendi" olarak bir yanıt alıyorum Windows'tan ne yapmalıyım ?

byrosa

Yeni üye
26 Haz 2013
3
0
Paylaşım için teşekkürler ancak daha kolay olan bir yöntem güvenli modda açıp kafanıza göre takılabilirsiniz. :D

MuaTaYfA

Yeni üye
18 Tem 2014
11
0
Beyler Windows 8 de erişim hatası alanlar arama yerine cmd yazıp sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırsın ve bir kaç kez kodu yapıştırıp denesin
Bide ben bişey dicem bu start explorer.exe yazdıktan sonra masaüstünü açıyorum fakat hiçbişey yapamıyorum chrome açılıyo ama bir yere girmiyo oyunlar açılmıyo filan birşey yapılmıyo bunu nasıl yapcaz cevaplarınızı bkliyorum saygılar

MyPikeas

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
415
0
İstanbul
Bilgisayarı Komut İstemiyle Güvenli Modda Aç
net user %username% 123
shutdown -r -t 0
yaz şifre 123 oldu

MuaTaYfA

Yeni üye
18 Tem 2014
11
0
Ya anladıkda dediğime bir çözüm bulsanız pc yi açıyorum fakat hiçbirşey yapamıyorum şifreyide değiştirmek istemiyorum babam anlıyor çünkü ne olur yardım plss

kskhack

Üye
25 Mar 2015
97
0
KARŞIYAKA
Bunu yapmasını biliyorum 1-2 defa yurdun bilgisayarin sifresini kirdim adamlar artik
Nefret etti gittiler bilgisayara format felan attilar biseyler yaptilar bilgisayara dokundurmuyorlar.2 dk girsem dagiticam bilgisayari ama dokunamiyom :)) :))

Hackerin

Yeni üye
22 Nis 2015
1
0
Benim pc win8 x64 explorer.exe yi açtığımda altta başlat gözüküyor ama masaüstüne geçemiyorum

kadir113

Üye
16 May 2013
92
0
Paylaşım için teşekkür ederim.

Ayrıca win 8 de denedim; cmd ekranı açılıyor, buraya explorer.exe komutunu girdikten sonra alt tarafa sadece boş boş başlat cubugu geliyor.(baslat menusunden - tarih ve saate kadar), buraya tıklayıp görev yöneticisini açıyorum.

Görev yoneticisinden "Ayrıntılardan " smss.exe 'yi buluyorum fakat bu sonlandırılmıyor.

Kısaca win8 de yontem işe yaramıyor. Bu işlemin başka bir yolu var mıdır?

Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.