şifreli pc yi nasıl açarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

curtay71

Katılımcı Üye
13 Tem 2009
279
0
merhaba arkadaşlar şifreli bilgisayaarı nasıl açarım lütfen söyleyin

By_SheqiL

Yeni üye
3 Eki 2009
6
0
Acılırken F8 bas durmadan Sonra quvenli moddan qiris yap ordan sifresiz bolume qir Pc kullan Burdan Sifreyi De kaLdırabiLiodum qaLiba!...

6ok4y

Uzman üye
27 Tem 2008
1,234
4
(.*?)
Öncelikle Pc Açılırken F8'e Basılı Tut

Daha Sonra Gücenli Modda Bilgisayarı Başlatıp

Başlat > Denetim Masası > Kullanıcı Hesapları > Şifreli Kullanıcı Adına Tıkla Ve Parolayı Kaldır Diyip PC yi Yeniden Başlat..

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
bios pilini çıkarması için kasayı açması gerek daha kolay yolları var (özellikle pc laptop ise işi bayaa zor laptop un içini açmaya fazla kalkışmayın)

rıdo93

Üye
30 Eyl 2009
84
0
31
BURSA/yıldırım erikli

Başlat > Denetim Masası > Kullanıcı Hesapları > Şifreli Kullanıcı Adına Tıkla Ve Parolayı Kaldır Diyip PC yi Yeniden Başlat..

peki abi bende aynı dert ile yanıp tutuşuyorum ben sınırlı hesabım bizim pc de program indirdimmi kuramıyorum yetki sınırı dolayısı ile sizin dediğinizi denedim ama administratorda şifreili ne yapabilirim yardımedermisiniz

€dward

Üye
23 Eyl 2009
66
0
f8 ile administrator girmen icin bu hamlenin bilgisayar ayarlarında acık olması lazım kapalıysa giremezsin mesela bende kapalı giris f8 le yapılamaz

KuRmaY PuSuLa

Katılımcı Üye
8 Eki 2009
605
0
Turk Hack Team

Katılıyorum . Bence en eğlenceli kısmı şifreyi öğrenmek :D Sanırım bazı keyloggerlar pc kapalıp açılırkende çalışıyodu yanıltmış olmayayım sen yinede araştır

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
kardeş bak bana güvenebilirsin buyur aşağıdaki iso formatındaki dosyayı indir çift tıkla nero varsa nero açılcak boş cd yerleştir ve cd ye yazdır .ardından o cd ile pc yi boot et xp kurar gibi.

ardından karşına gelicek ilk ekrandaki yere 1 yazıp entere basıcaksınız yani windowsu seçiceksiniz

ardından karşınıza gelen pencereden hangi kullanıcının şifreyi resetlemek istediğinizi seçin penceresi gelicek oradan hangi kullanıcıyı sıfırlamak istiyorsanız yanındaki sayıyı yazıp entere basıcaksın mesela administrator için 1 yazıp entere basıcaksın.sonra karşına şifreyi 12345 diye sıfırlayım mı diyicek Y ye basarak kabul ediceksiniz ve şifreniz sıfırlanmış olucak.şifreniz 12345 güle güle kullanın

https://tik.lat/X0fvE

Rar Şifresi : wardom.org

link wardomdan alıntıdır

bytoxic

Üye
22 Eki 2009
137
0
denizli
google den ara admin şifresi kır die küçük boyutlu bi prog hemen bulursun zaten programı rardan çıkar ve cd ye yaz cd yi tak format atıyomuş gbi pc yi cd den başlıcak şekilde yeniden başlat şifre kırılıcaktır. fakat daha windows açılmadan şifre soruyosa bios şifresi konmuştur o şifreyide bios pilini çıkartıp 5dk bekleyerek kırabilirsin

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Bios şifresi war ise pili cıkartıp 5 dk bekleyebilrsnz.. açılış şifresi ise eger; dreamhunter'n verdigi iso kalıbını cd'e yazın en basit çözümüdür ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.