Şifremi unuttum

ferdi11

Üye
23 Nis 2015
232
0
tekirdağ
arkadaşlar merhaba kendim adıma degilde arkadaşımın problemini aktarmak istiyorum.
arkadaşımın e posta şifresini unuttu sosyal medya hesapları o e postaya baglı.
şifre sıfırlamada eski telefon numarası üzerine kaydetmiş bende aynı numaraya yeni hat çıkarmasını söyledim ama hat annesinin üzerine kayıtlı olduğu için ve annesiyle arası açık olduğu için bunu yapmıyor.
e postayı almak için başka yöntemler var mı ??
herkese iyi akşamlar ve saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
1
26
Cevap: e posta hakkında yardım

Telefona şifre geldiğinde panel üzerinde "Artık buna erişimim" yok benzeri bir link olması gerekiyor. Ona tıklayarak gerekli adımları takip edip e-postasını geri alabilir.

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
1
26

hocam hattı kullanmıyor hat ise annesinin üstüne sorunda şurada annesi ile konuşmuyor.
Dediğimi anlamadın heralde? Şifremi unuttum dedikten sonra, açılan ekranda doğrulama kodu istediğinde aşağıda "Artık buna erişimim yok" diye bir seçenek çıkar. O seçeneğe tıkladığında gerekli adımları takip ederek e postasını geri alabilir.

RawSecure

Üye
27 Nis 2019
58
4
Istanbul

kusura bakma hocam telefon kodu zanettim.
ama dedigini en az 10 kere yaptim sonuc yok malesef

Hocam ümidinizi kırmak istemem fakat çaresi yok. Bende geçmiş bir hesabımı, telefon değişikliği nedeniyle asla geri kurtaramadım.

İlgili Support'a mail atarak şansınızı deneyin ama pek ilgileneceklerini sanmıyorum (hele Microsoft'sa).

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,704
2
3,005

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.