Şifresi bilinen fakat onay kodu istenen face hesabına giriş

persona10

Yeni üye
31 Eki 2012
8
0
Merhaba arkadaşlar, başlıktanda anlayacağınız üzere, şifresi bilinen bir facebook hesabı var fakat gizlilik ayarlarından başka bir bilgisayardan erişim için onay kodu girilmesi şartı yapılmış gizlilik ayarlarından. Bunu aşmanın yolu var mıdır acaba? Kısa bir zaman önce face hesabına ait mail adresine face'e giriş için bir link yolluyordu o linke tıklayınca hesap direkt açılıyordu fakat onu ya ben bulamadım ya da o özellik artık yok. Mail hesabının da şifresi mevcut bu arada arkadaşlar. Face şifresini değiştirmeden bu hesaba nasıl girebilirim arkadaşlar var mıdır bir yolu acaba?

ugr26krt

Uzman üye
13 Tem 2012
1,076
0
bak ne uğraşıon la adamın facesiyle bende keylogger yemştim adam faceme girmeye çalışıodu benim tele heponay kodu geliodu benim başıma geldiği için söylüyorum bırak adamı raat hem onu yolu yok anca onun tele gelen şifreyi yazarak girersin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.