Şifresiz Whatsapp (İSTEK)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

justpunch

Yeni üye
14 Mar 2017
14
0
Eskişehir
Beyler selamunaleyküm bana acil şifresiz whatsapp lazım elinde şifresiz whatsapp olan veya bana şifresiz whatsapp bulabilecek bi arkadaş var mı çok lazım şimdiden teşekkür ediyorum iyi forumlar :jeerat

justpunch

Yeni üye
14 Mar 2017
14
0
Eskişehir
Ya aynen kardeşim burda bi ton yazılımcı developer var, ona buna laf sallıyorsun anlattığın şeyi daha kendin bilmiyorsun eski sürümümü? plus'mı? şifreleme gelmeden önce olan şeymi?

Aynen kardeş şifreleme gelmeden önceki whatsapp zaten plus isticek olsam salakmıyımda buraya yazayım googleye yazsam kaç tane plus bulucam bi mantıklı konuş ben ne dediğimi biliyorum yardımcı olmucaksan boş da konuşma

kardeşim şifresiz wp yi bende ilk defa duyuyorum internetin yavaşsa o bile çözüm olmaz :D balkona felan çık hızlanır internet hızlı gider msjın :D

Ah be kardeşim mizahın çok iyi valla

Whatsapp plus+ diye forumda aratırsan belki işine yarayacak birşeyler bulabilirsin.

Eyvallah sağol

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pucky

Üye
14 Mar 2017
84
0
Arkadaşlar whatsapp sanalında flood grupları vardı orda flood atarlardı normal wp lerde mesajlar diğerlerine göre geç gidiyor ama bu şifresiz wp de mesajlar hızlı gidiyor ismi şifresiz wp ve plus değil içerigini bende bilmiyorum şifsiz wp diyolardı wp gruplarında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.