şifreyi nasıl patlatırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Orhan acar

Üye
30 Ocak 2009
63
0
ADANA
selam arkadaşlar bilgisayarıma oturum koymuşlar ve şifresini unutmuşlar şifreyi nasıl patlatırım bu bilgiyi bana verirseniz çok teşekkür ederim:(

dreamer_x_x

Katılımcı Üye
21 Haz 2008
688
0
Eskişehir
şifre istediği ekrandayken 2 sefer ctrl+alt+del kombinasyonunu yap ardından senden kullanıcı adı şifre isticek oraya kullanıcı adına administratör yazın o olmazsa administator yazın giriş yapıcaksınız.sonra başlat-denetim masası-oradan kullanıcı hesaplarına geçip kendi kullanıcınızı seçip şifreyi kaldırınız :)

dreamer_x_x

Katılımcı Üye
21 Haz 2008
688
0
Eskişehir
bu şekilde girersin ama şifre değiştiremezsin ki;

Bu dedigin sadece administrator passwordu olmayan Pc lerde gecerli , administrator sifresi varsa zaaten giremezssiniz,

Aşagıda Linkte verilmiş olan iso dosyasını indirerek(8 Mb) bu iso yu bir cd ye yazıyorsunuz ve bu cd ile admin şifresi unutulan yada bulunması kesinlikle gereken pc yi bu cd ile boot ediyorsunuz.
Size Windows Xp Kurulumu başlatacak Kısa bir süre sonrasındada karşınıza kullanıcı hesaplarını gösteren bir pencere çıkacaktır burada yandaki numaralar sayesinde şifresini sıfırlamak istediğiniz kullanıcıyı seçiniz. Sonrasında size şifreyi 1 2 3 4 5 yapmak isteyip istemediğinizi soran bir pencere çıkacak buradan Y yi seçersiniz işlemimiz tamamdır.

Daha sonra sistemi restart edip yeni şifre ile kullanabiliyoruz...

http://rapidshare.com/files/27668111...wsKey.iso.html

alternatif:

Offline NT pw & reg-editor, bootdisk

o şekilde giripte şifre değiştirirsem ne diyebilirsin ? . burada sorun şifre değiştirmek değil şifreden kurtulmak ;). bu yöntem genelde işe yarar yani pc lerin genelinde administrator şifresi olmaz ;) .bu benim paylaştığım yöntem işe yaramasaydı senin paylaşacağın yönetmi paylaşıcaktım ;)

meko93

Katılımcı Üye
şifre istediği ekrandayken 2 sefer ctrl+alt+del kombinasyonunu yap ardından senden kullanıcı adı şifre isticek oraya kullanıcı adına administratör yazın o olmazsa administator yazın giriş yapıcaksınız.sonra başlat-denetim masası-oradan kullanıcı hesaplarına geçip kendi kullanıcınızı seçip şifreyi kaldırınız :)

BU yol Senin için en kolayı ideal Bir yol

freedomK11

Uzman üye
29 Tem 2008
1,925
0
42
Istanbul
Arkadaslar Burasi THT Yardim Merkezi. Lutfen Geyik Muhabbetinden Kacininiz.
Forumumuzda Eglenmek Icin Konularda Var. Kullanicilar Bu Bolumde Yardim Ihtiyaclari Icin Bulunmaktadir. Eglence Geyik Bolumunde Konu Acip Devam Edebilirsiniz!

freedomK11

Uzman üye
29 Tem 2008
1,925
0
42
Istanbul
dreamer_x_x <<>> ashiltürk
Beyler <<<
Bu Tur Konusmalar Ve Tartismalar Hele Hele Saygi Sinirlarini Asan cumle Ve Tehditkar Kelimeler Forumdan Uzaklastirilmaniza Neden Olacak Ve Sizlere Ciddi Derecede Zarar Verecek Kadar Onemlidir. Birbirinizden Erdemli Insanlar Gibi Ozur Dileyip Muhabbetinize Devam Edin.

fatih250

Katılımcı Üye
23 Eyl 2008
857
0
SanaL AlemiN DerinliklerindeN
yaw gerek yok sana 2 yol ;
1. yol : şifre isteme ekranı geldimi ctrl +alt+delete+delelete yap 10 sn bi ekran glecek oraya administrator yaz pc gir ama unutma ki bununla şifreyi kıramazsın şifreyi kırmak için ise 2. yolu dene kesin çözüm ::)
2. yoL : bunun içinde windows sayfası açıolırken yani pc bAşlarken f baş Pc Güvenli klipte başlat sonra denetim masası kullanıcıdan şifreni değiş eskisinide istemiyoR yardımcı olduysam sevindim ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.