şikayetim var bu siteden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
8 Tem 2012
35
0
karedeşim bu site yöneticiliri veya moderatörler benim konularımı niye kapatıyo ya, son kurduğum konuda küfür veya başka bi kötü davranış göstermemiştim fakat konumu kapattlılar. öyle her önüne gelenin konusunu kapatırsanız işiniz yaş ben size diyim

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
45
Heryerdeyiz
kufur veya ıllegal ıcreıklı şeyler paylaşmaya bılırsın konun konumuzla alakalı bır konu :) olmadıgından kapatılmıs olabılır veya yanlıs bır bolume acmıs olabılırsın bır suru olanak vardır yanı bır sıte yonetıcı senın konunu durduk yere katması mumkun olmaaz beyfendı ılgınız ve anlayısınız ıcın teşekkur ederım iyi forumlar dılerım.

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
Konu açarken bolum kurallarına gore acınız resım total tarama acıklama ekleyınız.Bolum kuralları ıhlalı soz konusu oldugunda kaldırılır.Konu kılıt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.