Sıkıldım be yaşamaktan :/

1Reverie

Üye
27 Mar 2016
60
0
25
Yaşama amacı desen yok para desen oda yok iş güç yok ailevi sebepler zaten yeteri kadar başıma bela arkadaş yok sosyal hayat 0 napıcam ben ...:(

Zaphkiel

Uzman üye
7 Tem 2015
1,343
0
keep-calm-and-hayat-bir-zulumse-halay-cek-gulumse.png

hackerklc

Katılımcı Üye
3 Ara 2015
352
0
Belirsiz.
Merhaba kardesım aynı sorun bendede var takma kafana allah sabredenlerle beraberdir sükür et sabır et birgün güzel olacak herşey kardesım benim. :(

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Merhabalar ;

Kendinizi hiç değiştirmeyi denedinizmi ? Mesela yarın bilgisayara oturmayın kitap okuyun . yemeğinizi yedikten sonra sinamaya gidin . spor yapın evde ailenizle bitlikte oturup çay için odanıza kapanmayın.

darkhane

Yeni üye
28 Şub 2016
39
0
İstanbuL
ah güzel kardeşim bu sende yok cogu gencte ve maalesef dönem dönem bendede oluyor teknoloji ilerledikce insanlar bilgisayarlara gömüldükce sosyal medya adı altında insanlar yalnızlastıkca böyle devam edegeliyor allah yardımcımız olsun dua lara sarıl

mitran

Üye
24 Ocak 2016
76
0
Kocaeli
Hayat zor valla kardeşim herkesde aynı sorun var
Bilgisayar yüzünden insanlar sosyal hayatlarından uzaklaşıyolar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.