Sızma Testleri Sıkıntı çıkar mı?

RootRec

Yeni üye
11 May 2020
6
0
Beyler dün akşam 740bin alexalı iran siteye sql açığından girdim shelli yükledikten sonra cpanel mailini değiştirip cpaneline sızdım bikaç şey kurcaladıktan sonra sunucudaki sitelere basıp çıktım bunları yaparken mobil veri kullanıyordum vpn de açık değildi sıkıntı çıkarmı acaba cevap yazarsanız çok sevinirim

Son düzenleme:

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,801
1,459
Shibuya
Merhaba,

Alexa sıralaması günümüzde pek değerli değil ama 740 bin olması kayda değer bir web sitesi olduğunu gösterir. C-panel mailini değiştirsenizde hosting firması ile iletişime geçtiklerinde mail değiştirilerek, erişim sağlar web site yöneticisi. C-panel ve sunucu log kayıtları tutuluyorsa İP adresiniz sisteme kayıt edilmiştir. Eğer ki üstüne düşerlerse dava açarlar. Sıkıntı bu yönde gelişir
:)

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
Dostum birde mobil veri diyorsun nasıl bulmasınlar vpn yok proxy yok direk dalınmaz ki siteye dua etde önemli bir şirketin sitesi olmasın yoksa çok başın ağrır geçmiş olsun :(

RootRec

Yeni üye
11 May 2020
6
0
Şimdi gördüm sitenin instagram hesabının 59k takipçisi varmış umarım başıma bir bela almamışımdır :'/ işin enteresan yanıda indexim hala sitede duruyor

5 Haz 2016
115
0
Mobil veriyle girerek çok büyük sıkıntıya yol açmışsın umalım ki önemsemesinler, yoksa davalık olmak büyük sıkıntı. Mail atıp işte şöyle şöyle açık buldum diyebilirsin sadece farketmeniz içindi yoksa zaten vpn vs. kullanırdım gibisinden bunları değiştirerek sosyal mühendisliğini kullanarak bir cümle yazıp kurtulabilirsin.
İyi forumlar:)

Cansrak

Üye
25 Ara 2015
161
0
Küçük bir site ise pek önemseme bence. Ama büyük bir site ise indexini kaldır, site ile iletişime geç ve dostça açık aradığını söyle bence. Birde mobil veri ile yapmışsın. Direk olarak bulunabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.