Silicon Power'dan 1 TB kapasiteli ve USB 3.0 destekli sabit disk: Diamond D05

MühüR

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
2,769
0
DH_SP_Diamond_D05.jpg

Bilgisayarlarımızdaki yeni nesil anakartların USB 3.0 portuna ev sahipliği yapmaya başlamasıyla birlikte USB 3.0 desteğiyle gelen USB bellek, harici sabit disk ve kart okuyucu gibi ürünlerle daha sık karşılaşmaya başladık.

Tüketicilere birbirinden farklı veri depolama çözümleri sunan Silicon Power firması, ihtiyaçlara göre 500 GB, 640 GB, 750 GB, 1 TB kapasite seçeneklerine ve USB 3.0 desteğine sahip 2.5-inç'lik taşınabilir sabit diskler hazırladı. Firmanın Diamond D05 olarak isimlendirdiği sabit disk ailesi, 124.8 x 74.8 x 13.6 mm boyutlarında ve yaklaşık 155 gram / 205 gram (1 TB'lık model için geçerli) ağırlığında tasarlanmış. Sabit disklerin dış yapısının sağlam olduğu kadar çizilmeye karşı dayanıklılığı dile getiriliyor.

USB 3.0 teknolojisi sayesinde saniyede 5 Gbit'e varan veri aktarım hızına olanak tanıdığı ifade edilen taşınabilir sabit disklerin fiyatıyla ilgili bilgi ise bulunmuyor
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.