Sılınen Dosyaları Gerı Getırme

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Arkadaslar yanlıslıkla Yerel Dısk D yı Bıcımlendırdım 25 GB Ihtıyacım olan dosyalarım vardı onları nasıl gerı getırebılırım

Ayrıca bazı harfler yanlıs fonksıyonları yerıne getırıyor o yuzden kullanamadıgım harfler var yazım hataları ıcın ozur dılerım

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Sıstem gerı yukleme gıbı bır yontem dedım yanı sıstem gerı yukleme yalnızca arıza durumunda sıstem dosyalarını gerı yukler yada oncekı halı ıle degıstırır pc cok arızalanırdı bende sıstemı gerı yuklerdım ancak ne ındırdıklerım sılınır nede sılınenler gerı gelırdı oradan bılıyorum

en azınadan ben boyle bılıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.