Silinen Dosyalarınızı Tam Kurtaran Program Resimli Anlatım

00speed00

Katılımcı Üye
17 Kas 2008
383
1
32241700mz7.jpg

50629398pd1.jpg

68358711pr2.jpg

45797325ft0.jpg

97751494dy0.jpg

46688368uv7.jpg

45316354xz6.jpg

86352005sp2.jpg

Tanıtım:
EasyRecovery uzun zamandır hizmet veren bir veri kurtarma programıdır. Bu programın amacı; Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinmiş dosyaları bulup onları kurtarmaktır.

Örneğin, size lazım olmayacağını düşündüğünüz bir dosyayı Geri Dönüşüm Kutusu'na gönderdiniz. Ama sonradan bu dosyaya acilen ihtiyacınız oldu. İşte böyle durumlarda EasyRecovery devreye giriyor ve dosyalarınızı kurtarıyor.

Program, dosyaları kurtarmak için ilk olarak sürücülerde tarama yapıyor ve bulduğu dosyaları farklı farklı bölümlere ayırıyor. Bu bölümlerin herhangi birinde de sildiğiniz dosya ve dosyaları bulabiliyorsunuz

Evet, Arkadaşlar yanlışlıkla 250 Gb HDD mi aynı eski haliyle kurtaran programı sizinle paylaşmak istedim. HDD mi formatladığımda çok yıkılmıştım ama şu programı deneyim dedim. Ve ½ taratmayla beni kurtardı ve şu an çok mutluyum. İnşallah faydalı olur dosyalarım silindi diye hiç üzülmeyi artık. Diğer piyasada bulunan programlar hikâye fasa fiso en iyi en sağlam program bunu ben gördüm ve yaşadım.

Şiddetle tavsiye. Arşivinizden eksik etmeyin lazım olur

RapidShare: Easy Filehosting

ALINTIDIR

Paylaşım için teşekkürler bu program arşivimde var yanlızca bişeyler paylaşmak istemiştim pc me format atarken dalgınlıkla D yide biçimlendirdim içinde resimlerim müziklerim vs vs bir çok kendim için önemli bilgim vardı içine başka bişey kaydetmeden netten bişeyler bulup bulup verilerimi tekrardan geri getirmek istedim ve bu programı buldum kullanımı çok kolay yanlızca dikkat edilmesi gereken bişey birdaha kendi taradığı pc ye kurtaracak verileri kaydetmemesi error diye hata verir bunun için ilk önce taşınabilir bir hdd pc ye takmak ve taramayı bundan sonra yapmak gerekiyor taramadan sonra verileriniz biraz uzun bir bekleme olsada kurtuluyor yanlız silmiş oldugunuz c d vs nese artık üstüne başka bişey yüklemeden veri kurtarmaya deneyin ve veriler geldikten sonra içinde bazı artıklar olucaktır kalıntılar bunları temziledikten sonra verileriniz 100/98 kurtulmuş oldugunu göreceksiniz .

dikey003

Yeni üye
12 Şub 2008
3
0
32241700mz7.jpg

50629398pd1.jpg

68358711pr2.jpg

45797325ft0.jpg

97751494dy0.jpg

46688368uv7.jpg

45316354xz6.jpg

86352005sp2.jpg

Tanıtım:
EasyRecovery uzun zamandır hizmet veren bir veri kurtarma programıdır. Bu programın amacı; Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinmiş dosyaları bulup onları kurtarmaktır.

Örneğin, size lazım olmayacağını düşündüğünüz bir dosyayı Geri Dönüşüm Kutusu'na gönderdiniz. Ama sonradan bu dosyaya acilen ihtiyacınız oldu. İşte böyle durumlarda EasyRecovery devreye giriyor ve dosyalarınızı kurtarıyor.

Program, dosyaları kurtarmak için ilk olarak sürücülerde tarama yapıyor ve bulduğu dosyaları farklı farklı bölümlere ayırıyor. Bu bölümlerin herhangi birinde de sildiğiniz dosya ve dosyaları bulabiliyorsunuz

Evet, Arkadaşlar yanlışlıkla 250 Gb HDD mi aynı eski haliyle kurtaran programı sizinle paylaşmak istedim. HDD mi formatladığımda çok yıkılmıştım ama şu programı deneyim dedim. Ve ½ taratmayla beni kurtardı ve şu an çok mutluyum. İnşallah faydalı olur dosyalarım silindi diye hiç üzülmeyi artık. Diğer piyasada bulunan programlar hikâye fasa fiso en iyi en sağlam program bunu ben gördüm ve yaşadım.

Şiddetle tavsiye. Arşivinizden eksik etmeyin lazım olur

RapidShare: Easy Filehosting

ALINTIDIR

bu vistada calısmıyor vista icin ne yapabılırım yardım edermısınız:(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.