Çözüldü Silinen dosyayı geri getirme hk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mhmmed15

Üye
7 Mar 2016
180
0
Beyler ben market isletiyorum büyük bir süpermarket ve bilgisayarimda hesap tuttuğum bir excell dosyası vardı silindi ve bulmayırum ben onu bulamazssam bitme noktasına kadar gelebilirim sabahtan beri internetten silinen dosyaları geri getirmeyi deniyorum yapamadım bilgisayarcimi aradim bugün gelemiyor benim o programı bugün acmam lzim lütfen yardm edin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Sol Alt Kosedeki Baslat Düğmesine Basarak Sistem Geri Yüklemeyi Seciniz. Oradan Bulacagınız Sistem Geri Yükleme Noktalarından Birine Bilgisayarınızı Geri Yükleyiniz. Bu Gibi Konularda Baslıga Sorununuzu Yazmanız Daha Makul Olur İyi Günler Dilerimm :)

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,875
363
27
anka
Geri Dönüşüm Kutusu veya Çöp kutusuna girip bakınız . Tabi ordanda silmediyseniz . Veyahut sistemi birkaç gün onceye alıp kurtarabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.