Silinen kayıtlı şifreleri nasıl geri kurtarabilirim?

gslimustafa

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
288
0
Merhaba. Bilgisayarımı bi iş için arkadaşıma vermiştim. Geri aldığımda arkadaşım Google Chrome'un geçmişini silerken Kayıtlı Şifreleri de silmiş. Altında da senkronize: (Bugün ..:..) yazıyor. Şimdi açıp baktığım tarih yani. Silindikten sonraki hali senkronize olmuş. Kayıtlı şifrelerimi nasıl kurtarabilirim ?

1-) "...\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default" içindeki History ve Login Data'ya sağ tıklayıp 'Önceki Sürümleri Geri Yükle' seçeneğine tıkladığımda "Kullanılabilecek daha önceki sürüm yok" yazıyor. Onu denedim yani.

2-) Recuva programı ile dosya kurtarmayı denedim ama History ve Login Data dosyalarını bulmadı.

3-) Aklıma bir de Android telefonumu Google Chrome ile senkronize edip daha sonra tekrar bilgisayardan senkronize ederek telefondaki silinmemiş olan kayıtlı şifreleri önce google hesabımla sonra da bilgisayarla senkronize edip kurtarmak geldi ama telefonumun da ekranı kırık olduğu için yapamıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum. Google ile iletişim kurup senkronize bulutumun daha önceki bir yedeği yüklemesi gibi bi şansım var mı acaba ? Nasıl iletişime geçeceğim ki ?

gslimustafa

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
288
0
Merhabalar,
Emin değilim ama bilgisayardan telefonunuzda kayıtlı e-posta adresine giriş yaparak verileri geri yükleme imkanınız olabilir.

Hayır, maalesef Google bulutundaki senkronize edilen kayıtlı şifreler bilgisayardan temizlenmiş ve daha sonra yeniden senkronize edildiği için bulutta kayıtlı şifre yok. Bu yüzden de işe yaramıyor. Cevabınız için teşekkür ederim

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
kayitli sifreler silinmisse geri yukleyemessin

ve ben kontrol etmedim istersen kontrol et belki yarimi doknur

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=qGQa8LNknb4"]https://www.youtube.com/watch?v=qGQa8LNknb4[/ame]

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.