Çözüldü Silinen Verileri Nasıl Kurtarabilirim ?

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
geri getirmek için sistem kurtarma programları vardır ama ben bilmiyorum pandemi olduğu için kadıköye de gidemiyorum Recyler bin virüsünü temizlemem gerekiyordu ve içinden programlarıda alamazdım virüsü temizleyim derken recyler bin dosyasını sildim hardiskten harici 500 gb sabah 03.00 dan sabah 07.00 a kadar hepsini virüs total ve https://virusscan.jotti.org/ biliyorum bu verileri almak zor ama benim için önemli babamın belgeleri benim dosyalarım evraklarım programlarım hepsi gitti bunu indirmek kolay ama diğer belgelerde lazım bana hesaplarım böyle bir hataya nasıl düştüm bunuda bilmiyorum bana yardım eden kardeşime abime yada istanbulda olan kardeşime pandemi bittikten sonra geleceğim ve getiren arkadaşlara vip üyelik vereceğim kendimden hediye hem turkhackteame katkımız olsun hemde kendimize Baysal bey bile bugun telegram üzerinden konuştuk sitenin bakımda oldugunu söyledi bende işlerimi yapayım derken verilerim gitti Turkhackteam Ailesinden yardım istiyorum benim için çok önemli bu veriler ben sadece recyler bini sildim geri dönüşüme bakıyorum orda silinen dosya yok onu sildikten sonra hepsi gitti dün sabah windowsu sıfırladım yeniden kurdum exporler exe hatası veriyordu bende sıfırdan kurdum hatayı çözdüm Yönetimin de onayı olursa o kişi vip üyelik alacak eğer bu sorunu çözerse adminlerimizde şahit olsun yada bana telefon numarası verecek firma yada program lisanslı satın alacagım bu veriler çok önemli dediğim gibi benim hayatım Usb Disk Security kurdum fakat recylce bin i silmedi bende kendi elimle sileyim dedim

attrib /d /s -h -r -s -a e:*.*

rd/s/q e:\\recycler

EaseUS Data Recovery Wizard Professional (Lifetime Upgrades) 13.5

Toplam:1.451,26 TL

EaseUS Data Recovery Bootable Media 11.0

289,88 TL
580,22 TL

BU FİYAT TÜRKİYE PARASI MI ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE

Firmalar ile görüşüyorum ben buldum hepsini fakat lisans anahtarı istiyor bir lisans anahtarı 500 600 250 tl vereyim sorun değil 600 vermem 1 milyara kadar çıkıyor nerdeyse

babamın verilerini aldım 3 tane belge ama resimler dosyalar onları almam lazım evraklar

Veri Kurtarma
Cuma, 21 Ağustos - 05:00

Telefonla arayabilirler, numaram gizli kalsın

Veri kaybı nasıl gerçekleşti?
Veri silindi

Kurtarılacak veri tipi nedir?
Kişisel

Veri nereden kurtarılacak?
Harici / taşınabilir hard disk

Harddiskin büyüklüğü ne kadar?
500 gb

İhtiyacın detayları neler?
Recyler bin virüsünü temizlemem gerekiyordu ve içinden programlarıda alamazdım virüsü temizleyim derken recyler bin dosyasını sildim hardiskten harici 500 gb sabah 03.00 dan sabah 07.00 a kadar hepsini virüs total ve https://virusscan.jotti.org/ biliyorum bu verileri almam gerekli işte geri almasını bilsem kolay olacak hepsi ingilizce orta derece ingilizce biliyorum hepside lisans istiyor bazılarıda ürünü satmak müşteri çekmek veri gelir mi allah bilir

bu buldugunu yapamıyorum anlamıyorum işte ya istanbula geçicem pandemi bitince yada böyle kalacak

90,23 Euro eşittir
775,47 Türk Lirası

bazılarını alıyorum şimdi

https://www.cleverfiles.com/disk-drill-windows-pro.html?utm_nooverride=1

yok artık 500 gb yeni al flash daha iyi

Son düzenleme:

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Cevap: Verilerimin Hepsi gitti Nasıl Geri Getirebilirim

Diske yeni veri kaydetmeyin hatta mümkünse bilgisayarı kurtarma yapmadan önce kullanmayın. Aksi takdirde silinen veriler kalıcı olarak silinebilir.

Veri kurtarma aracı olarak getdataback, easeus, forensic Encase araçlarını kullanabilirsiniz. Ücretli olmasından yakınmışsınız, EaseUS aracını ücretsiz olarak aşağıdaki konuda verilen linkten indirebilirsiniz. Kurulumun nasıl yapılacağı, aracın kullanımı vs. Konuda belirtilmiş. Aracı verilen linkten bizzat bende kullandım, paylaşan arkadaş da adli bilişim ile ilgilenen birisi. Adımları uyguladığınız müddetçe herhangi bir sıkıntı olmaz kullanımda

https://www.turkhackteam.org/adli-bilisim/1750694-silinen-verilerinizi-kurtarin-oldnco.html

Alternatif araçların kullanımına Adli Bilişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
G@KHAN

r studio programını crackle lisansla kullan, diğer programları kullanma genelde bulmuyor, benim 2020 yılı içinde mart gibi 2 tb veri harici hdd biçimlendirdim rufusla üstüne bide windows 7 yazdım 7500 mb kadar düşün , r studio programı ile bir taradım , 2 3 gün sürdü ama detaylı , sonra 2000 gb veri silindi ya, toplam 4500 gb veri buldu düşün önceden sildiklerimide kurtardı, tabi yedek harici hdd vardı 2 tb boş ona önemli olanları aldım ,gerisi önemli değil zaten , aynı harddiske kurtarma , başka harddiske kurtar, yoksa veriler bozuluyor genelde

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Diske yeni veri kaydetmeyin hatta mümkünse bilgisayarı kurtarma yapmadan önce kullanmayın. Aksi takdirde silinen veriler kalıcı olarak silinebilir.

Veri kurtarma aracı olarak getdataback, easeus, forensic Encase araçlarını kullanabilirsiniz. Ücretli olmasından yakınmışsınız, EaseUS aracını ücretsiz olarak aşağıdaki konuda verilen linkten indirebilirsiniz. Kurulumun nasıl yapılacağı, aracın kullanımı vs. Konuda belirtilmiş. Aracı verilen linkten bizzat bende kullandım, paylaşan arkadaş da adli bilişim ile ilgilenen birisi. Adımları uyguladığınız müddetçe herhangi bir sıkıntı olmaz kullanımda

https://www.turkhackteam.org/adli-bilisim/1750694-silinen-verilerinizi-kurtarin-oldnco.html

Alternatif araçların kullanımına Adli Bilişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sabah 04:00 dan beri uyumuyorum sorunu çözdüm crackli bir lisanslı bir programı kırdım crackledim kurtarma başladı tüm veri kurtarma programlarını kurdum gözlerim acıyor ama bu benim işim çok veri var çünkü bundan sonra tüm flash belleklere yayıcam hepsini 1 tanesi gitti mi benim işim de gidiyor nereye yüklüyüm bu kadar arşivi sağlam yer yok ki Recyler bin virüsünü temizlemem gerekiyordu Recyler bini silince hdd işler karıştı düzeltiyorum şuan bana verilen tekliflere bakın windows sıfıralıyorum kuruyorum adamlar neti kesiyor işe bak sebep alt yapı yok bana verilen 2 4 mbps anlaşmamız 16 63 tl ödüyorum ben buna turk telekomda 40 tl bana rat temizleme aracı lazım bilen özel mesaj yazabilir mi yada burda var mı kontrol edicem tüm dosyalara tek tek bakıyorum win32 trojan var mı ANTİVİRÜs programı alacagım ağ saldırıları artmaya başladı bana Eset ile görüştüm kaspersky mı avast mı avira mı norton mu en iyisi norton diyorlar bir bilgi istiyorum uzman yöneticilerimizden

Looks like you left something behind!
We noticed you haven't completed your purchase for Disk Drill PRO. Not to worry, there is still time to finish your checkout!

Disk Drill PRO

1

€90.59

11:21 (2 saat önce)

Merhaba Gökhan Bey, Para almanın kolay yolları aslında zor iş ama kafayı yorarsan sende yaparsın millete muhtaç kalmazsın size demiyorum firmalara diyorum

TurkNet- Destek talebinizle ilgili son gelişmeler

TurkNet Müşteri Hizmetleri
11:15 (2 saat önce)
Değerli Turknet'li aboneliğinize ait,numaralı destek kaydınızın son durumu ile ilgili temsilcimizden yeni bir mesajınız var : Türk Telekom

TurkNet Müşteri Hizmetleri

11:15 (2 saat önce)
Alıcı: ben

-
Değerli Turknet'li

-aboneliğinize ait, -numaralı destek kayd

21.08.2020 tarihinde yaptığımız görüşmeye istinaden size bu maili hazırladım.

Öncelikle geçmiş olsun. Diskiniz hakkında yorum yapabilmemiz için öncelikle diskinizde ki sorunun tespit edilmesi gerekiyor. Yazılımsal arızalar; veri silme, format atma, biçimlendirme yapma, virüs bulaşma, cryptolocker saldırısı gibi nedenlerdir. Fiziksel arızanın nedenleri; düşme, darbe, elektriksel sorun, ekonomik ömrünü tamamlaması ve okunamayan alan oluşması gibi nedenler olabilir. Şu aşamadan sonra yazılımsal ise kaybolan verilerin üzerine yazma işlemi yapmamak, diskinizde sorun fiziksel ise özellikle disk yüzeyine zarar vermemek için mümkünse diskinize power vermeyiniz. Yapacağınız müdahaleler verilin üzerine yazma yapabilir veya diskinizin yüzeyine ve diğer parçalarına ciddi anlamda zarar verebilir. Eğer diskiniz herhangi bir müdahale görmez ise verileriniz kurtulabilir. Size diskiniz hakkında daha net bilgi verebilmemiz için diskinizi görmemiz gerekmektedir. Bu nedenle diskinizin İstanbul Merkez adresimize gelmesi gerekiyor.

Diskinizi gönderecek olursanız şirketimizde yapılacak işlemler hakkında bilgi vermek istiyorum. İlk önce burada diskiniz için bir kayıt açılacak ve size diskinizin kayıt numarası ile yapılan her işlemi web ortamında takip edebilmeniz için SMS ile cep telefonunuza takip şifreniz gönderilecek. Bu bilgilerle diskinizin bütün aşamalarını webden takip edebileceksiniz. Kayıt işleminden hemen sonra diskiniz laboratuvarımızda analize alınacak ve bu analiz ÜCRETSİZ olarak yapılacaktır. Analiz süresi ortalama 2 gün olup diskinizin durumuna bağlı olarak biraz daha zaman alabilir. Analiz sonunda diskinizin kesin arızası, yapılacak olan işlemler belirlenerek size fiyat teklifi sunulacaktır. Her diskin arızası ve hikayesi farklı olduğu için fiyatı analiz sonucu belirlenecektir. Fiyatlandırmada esas alınan verilerin boyutu, disk markası yada diskin kapasitesi değil diskin sorunu, yapılan müdahale ve işlem süresidir. Bu nedenle kesin fiyat teklifi analiz sonunda belli olmaktadır. Veri kurtarmada maliyetler arızanın boyutuna ve yapılacak olan işlemlere göre değişiklik gösterir. Analiz sonunda size sunulan fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde işlemlerinize devam edilir, fiyatı onaylamadığınız takdirde ise diskiniz tarafınıza hiçbir ücret talep edilmeden iade edilecektir. Ücretsiz bir analiz yaptığımız için sadece kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir. Veriler tamamen kurtulduğunda ise sizden bir yükleme diski talep edilecektir. Sizden istenilen bu yükleme diskine çıkan bütün veriler aktarılacaktır.

Kargo gönderimi için link’deki formu doldurup yazıcıdan çıktı aldığınızda adres otomatik olarak çıkacaktır. Yazıcıdan aldığınız çıktıyı kargo paketinizin üzerine yapıştırarak, diskinizi kargoda zarar görmeyecek şekilde 5-6 kez baloncuklu poşetlere sararak gönderimini yapabilirsiniz.

Yazıcıdan çıktı alma imkanınız yok ise ‘’ adresimize gönderimini yapabilirsiniz. Kargonuz tarafımıza ulaştığında sizinle iletişime geçerek kaydınızı oluşturacağız.

Not: Kapağı açılmış, fiziksel müdahaleye maruz kalmış, suyla temas etmiş, yanmış, şifrelenmiş (encrypted),hacker saldırısına maruz kalmış hard diskler ve msn Chat dökümleri için (laboratuvar ortamında kimyasal madde kullanıldığından ve zaman alan bir işlem olduğundan) analiz ücreti talep edilmektedir. Ayrıntılı bilgi için: numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

G@KHAN

r studio programını crackle lisansla kullan, diğer programları kullanma genelde bulmuyor, benim 2020 yılı içinde mart gibi 2 tb veri harici hdd biçimlendirdim rufusla üstüne bide windows 7 yazdım 7500 mb kadar düşün , r studio programı ile bir taradım , 2 3 gün sürdü ama detaylı , sonra 2000 gb veri silindi ya, toplam 4500 gb veri buldu düşün önceden sildiklerimide kurtardı, tabi yedek harici hdd vardı 2 tb boş ona önemli olanları aldım ,gerisi önemli değil zaten , aynı harddiske kurtarma , başka harddiske kurtar, yoksa veriler bozuluyor genelde

Ben programı buldum lisansını da attım işlerim bitince yarın burdan yayınlıcam virüstotale koyup analizden geçirip program bölümünde olacak bu dosya ilgi alakana teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.