Silinmiş verileri geri getirme

Manisa4535

Yeni üye
15 Kas 2021
35
5
İyi aksmalr herkese bugün öğrendiğim bir konuyu siz uzmanı olan kişilere danışmak istedim.guvenlik kameraların belli süresi var.30 olanı 14 gün olanı sonra otomatik siliniyor biliyordum.ama bazı veri kurtama oluyormuş geçmiş ve silinen böyle bir durum gerçekten varmı.neye göre geri getirilir.marka model ne bileyim başka mesala geçen ekim ayının bir gününü geri getirme imkanı varmıdır.kolay gelsin tesekkurler

ege283

Yeni üye
3 Şub 2022
19
10
İyi aksmalr herkese bugün öğrendiğim bir konuyu siz uzmanı olan kişilere danışmak istedim.guvenlik kameraların belli süresi var.30 olanı 14 gün olanı sonra otomatik siliniyor biliyordum.ama bazı veri kurtama oluyormuş geçmiş ve silinen böyle bir durum gerçekten varmı.neye göre geri getirilir.marka model ne bileyim başka mesala geçen ekim ayının bir gününü geri getirme imkanı varmıdır.kolay gelsin tesekkurler
güvenlik şirketlerinin kendi sistemleri var diyelimki 30-40 gün sonra video izlemeniz gerekti tarihi mail atın yada arayın sizlere yardımcı olurlar her şirketin kendine göre izlediği yol var bundan dolayı şirketle iletişime geçmeniz en iyisi olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.