SILIYORUM GERI GELIYOR..! Nasıl Bir Virüs..!+Görev Yöneticisi Devre Dışı..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxomar93xx

Katılımcı Üye
7 Eyl 2010
305
0
Yer Altı
Arkadaşlar wındowsuptade olarak adlandırılmış virüs gırmış pc ye sızma olarak programlandırılmış..! virüsü buluyorum sılıorum tekrar aktif oluor ..! + bide görev yöneticsini devre dışı bırakıyor ne yapmm gerek..! Fakat ne regedit de ne de msconfig de devre dışı dıe bır sey yok fakat görev yöneticsinde böle bir sorun var..!

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
dostum ne yaparsan yap temizlenmeyecek seni formata zorlayacak çünkü .gen uzantılı virüsler bunu yapabilir yerinde olsam riske girmem format atarım eğer pc ye sızma olarak algılanmışsa sadece kendısını değil beraberınde server de getirmiş olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.