Silkroad hakkında herseyi buradan sorarak ögrenebilirsiniz!!!

siyam

Yeni üye
14 Tem 2006
14
2
beyler silkroadda da kosp var adı bot olarak gecıo sıtelerden bularak 200 saati 8$ a alabılıorsunuz cok da ıyı kasıo 200 saatte 48 den 60 62 olabılırsınız ama hıc dırmadan kasmanız lazım

Lakın Amma velakın :D
sikroadda her olay (nasıl oluosa bılmıorum) kaydedılıor
zaten her onlıne oyun vırus ozellıgı tasıdıgı ıcın sılkroaddakı gıbı bılgısayarınız da kı bot dosyasnı buluor
sakın ben sılk alıorum o kadar para verıoz banlasalar bıle ko dakı gıbı 1 hafta sonra acarlar deyın acmıolar. haberınız olsun...

3333 senın cevaba gelınce abı sen en ıyısını yaparsın sp farm ıle
cunku ılerıkı lvllerde sp kasmak cok zor
bu yuzden sımdıden baslamıs olman cok ıyı ben 38 olma yolundayım ve benden once farm yapmıs bı cok player 3 force u da kullanıorken ben hala 1 tanesını full kullanabılıorum o da lıghtıng zten 40 tan sonra fıre a yonelecem

tıbet serverında olan arkadaslarım ıcın soyluorum
para harıcınde ıtem yardımı her turlu yapılır...
2 kullanıcılı oynadıgımız dan nıck vermıorum... ama bana carizmakiss den ulasabılırsınız ... :D:diablo

delikaosss

Yeni üye
31 Eki 2006
6
0
ya benim 41 lwllik çarımı soyuyolar bende şifre değiştirmeyi bilmiyorum böyle bi imkanım varsa çok acil cvp bekliyorum

delikaosss

Yeni üye
31 Eki 2006
6
0
arkadaşlar benim 41 lwllik çarım var ve hep soyuluyo şifre dğiştirmeye yardımcı olabilecek biri varsa lütfen bana çok acil yazsın.. :(:(:(

cenk_hack

Yeni üye
11 Kas 2006
2
0
evet gerçekten güzel bir site ama silkroad onlinede nasıl hesap yani oyun çalınacağı hakkın da bir program kurmamışsınız

LGatakan

Üye
23 Eyl 2006
150
0
aga yanlız bişi sölicem soad türkler için hiç hayırlı bir grup değil! bence bir araştırsan iyi olur tşkürler

game84

Yeni üye
13 Kas 2006
1
0
ben yeni başladım hiç bilgim yok oyun hakkında bladede yere yatır batır diye bi skill warmış onu nasıl açtırıcam yada lvl kaçta açılıyo lütfen yardım edin:(

ChaosHydra

Yeni üye
12 Kas 2006
2
0
yaaa arkadaşlar benim charım hacklendi bende geri almak istiyorum ama nasıl yapıcam bana yardım ederseniz sevinirim
mail:[email protected]

hacklenmiş karakterle ilgili fazla yapılabilecek bir şey yok sanırım (hackleyenden tekrar geri hacklemek dışında :)). En fazla adamlara e-posta atarsın belki ama birincisi* günde bu şekilde yüzlerce e-posta geliyorsa büyük ihtimalle okumazlar; ikincisi* okusalar bile inandıramayabilirsin adamları* yani ya kendin hackleyeceksin ya da yeni hesap alacaksın gibi duruyor.

siyam

Yeni üye
14 Tem 2006
14
2
beyler ben 4 gunluk bı tatıldeydım o yuzdden foruma bakamadım ama oyundaykene bı charı saf dısı bırakamassınız. anca o charın oyundan cıkmasını beklemenız lazım. yane K.o dakı gıbı dc ettıremıosun adamı.(aslında kotu bı ozeelıkk admınlere ben bı maıl atam :D ) (ayrca S.O.A.D hakkındakı ımzam ıcıın soaddakı ınsanları begenıorum demedım muzıklerı hosuma gdıor sadece o kadar) zaten 4 gunluk arada sılkroad forumu ıyı ce gelısmıs. eklenmeyen seyler gelmıs. bende bu konulara bılgılerımı aktarmaya calısacagım.

ChaosHydra

Yeni üye
12 Kas 2006
2
0
BEYLER LÜTFEN BANA YARDIMCI OLURN SİLKROAD da HERSEY MAVİ GÖZÜKÜYOR CANAWAR WE ADAMLARIN YÜZÜNÜ GOREMİOM
:(

Sorunun donanımsal* büyük ihtimalle ekran kartın ile ilgili* gibi görünüyor. Oyunun ilk açılış ( update ) ekranında oyuna girmeden önce options bölümünden grafik özelliklerini "low" olarak ayarla* büyük ihtimalle sorunun ekran kartının yetersizliği ile ilgili* grafik ayarlarıyla oynayıp kendin için en uygun değerleri bulabilirsin deneme yanılma yöntemiyle ;) Ayrıca ekran kartın için üreticinin web sitesinden son sürücüleri yüklemek de işe yarayabilir.

Bilgisayarının donanım özelliklerini yazabilirsen belki daha aydınlatıcı bilgi verebilirim.

cAKKAlKerBela

Yeni üye
7 Ara 2006
1
0
Beyler bnm arkın çarı hacklediler ee şimdi benim sinirim bozuldu altta kalmamak lazım başkalarını nasıl hackleyebilirm.... Ayrıca ark gizli soruyuda unutmuş o soruyu nerden bulabiliriz yardımlarınızı esirgemeyin!!!

delikaosss

Yeni üye
31 Eki 2006
6
0
arkadaşım eğerki arkadaşın gizli yanıtı unutmuşsa zaten çarına elveda desin benim o yüzden 2 tane 45 lik çarım gitti bunlar önemli şeyler unutmamak lazım :(:(:(

DADAFU

Yeni üye
14 Ara 2006
2
0
41
ESKİŞEHİR
Yardim Lütfen.....

ARKADAŞLAR BENİM 63 LVL LİK ÇARIM SOYULDU .... SOYANIDA BİLİYORUM ... BEN ONU NASIL SOYARIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ .............. GREECE SERVER INDA AKINCILAR ADLI GUİLDİMİZ VARDI ONUDA DAĞITMIŞLAR .... EN AZ 200MİLYON GOLD ZARARIMIZ VAR ... VE AYNI GUİLDDEN BİRKAÇ KİŞİYİDE SOYDULAR .... CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER ..... MSN : SPAROW_J@HOTMAİL.COM

DADAFU

Yeni üye
14 Ara 2006
2
0
41
ESKİŞEHİR
3333 Kardeş

3333 kardeş bu silkroad da nasıl char haclarim KEYLOGER kullan demişsin nasıl yapacam yardımcı olurmusun ................

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.