SİLKROADDa Hızlı kasma yöntemi [ Europe ]

DrBockel

Uzman üye
19 Ağu 2007
1,142
18
im AcaBa x))
Oncelikle medic chardan baslıyorum...
Cleric:
Lvl kasmak için öncelikle int ve str bufflarını acmalıdır..Ayrıca 45 sn super fiziksel defans veren kalkan skilide acılmalıdır...O zaman buyuk partylerde healer ve buffer olarak gorev alabilirsiniz...
Ayrıca party e giremezsenizde partylerin yanında takılarak party canavarlarını cok seri bir sekilde kesebilirsiniz...Cunku fiziksel defansınız saglam olacak ve kendinize heal basma gibi bir artı puanınız var...Ayrıca angry songsung, hungry ong gibi yaratıklar gorev yaratıklarıdır ve cok iyi exp verirler... Bir mage veya warriorun bunları tek yatırma olasılıgı cok dusuktur...İşte en onemli nokta...Buralarda kendinizi hızlı bir sekilde kasabilirsiniz...Çünkü zor kesilen yaratıklar size oldugundan %30 exp daha fazla verirler...
Mage
Alan buyuleriniz acılıncaya kadar sabırlı olun ve bi abinizden/ablanızdan rica edin sizi kassınlar...Sabırlıysanız kendiniz alan buyulerini acıncaya kadar kasın... İlk olarak cold ve sonra earth alan buyulerini actıktan sonra kolay kesebileceginiz ve kendinizden 3-4 lvl dusuk yaratıkları kesmeye gidin... En onemli nokta surda karsımıza cıkıyor.. Mumkun oldugunca yanyana cıkan yaratıkları kesmeye calısın ve slotları birbirine yakın olan yaratıklar...Ornegin ewil order warrior slotları, ewil wolf slotları, ong slotları, hun defens lancer slotları...
Yanlız party canavarları ve giantlara uymayınız...Tawsiyem...Cunku mage kasıyorum...
Burda amac kolay, hızlı ve cok yaratıgı aynı anda kesmektir...
Warrior
40 lvl e kadar party de kasmanız zorunludur..Eger arkanıza bir medic bulabilirseniz buyuk yaratıklara dalabilirsiniz hemde kendinizden 4-5 lvl ust yaratıkara... Defansınız saglam oldugu için ve yardımcı skillerle guclendiginiz için sabırlı olun...kolay kolay yatmazsınız ama tek tek canavarlar la ugrasacagınız için biraz sıkılabilirsiniz...
Yanlız 40 lvl oldugunuzda elinizde oyle bir silah olacak ki yumrukla bile neredeyse 3k vuracak... Maddening
Saglam sayılabilecek +2 bir kılıcla 12k critical vurabilirsiniz...
Ondan sonra gelsin lvl ler...
Rogue
Öncelikle bahsetmeliyim ki cok seri bir char... Vuruslarına 1-2 saat oynadıktan sonra yetişemiyorum... Ayrıca zehir olayı da bir artı... Seri kestigi için yuksek lvl dusuk level farketmiyor bu char için... Eger kendinizden az dusuk lvl li yaratıkları kesecekseniz defansınızı %75 azaltan fakat attack ı %50 arttıran bir skill var onu kullanın... Eger party gibi yaratıkları kesecekseniz dusuk defans bir handikap olacagından onu silin ve oyle dalın... Oyundaki en yuksek critical degere bıcakcılar sahiptir... Tawsiyem kucuk lvl yaratıkları kesmeniz ve seri olmanız... Cunku buyuk lvl yaratıklar sizi cok oyalayacaktır...
Crossbow
Super bir char... Artılarıyla baslayalım... Bi kere mage ve cinli okcudan daha uzak menzile sahiptir... Ayrıca hızlı kosma skili de vardır... Tek eksi yonu adamı yawaslatamama durumudur (ice imbue)...
Ama knock back olayı ile bunu da cozmuslerdir... Cok saglam vurus yapabilirler... Bu char için de onerilerim yaratıkların yogun oldugu ve maximum 2 vurusta yatırabileceginiz yaratıklardır... Oldugunca yerinizden kıpırdamadan seri olarak tek atısta yaratık indirmelisiniz... Kokurular, ewil order yaratıkları, crablar size uygundur... Yanlız bir tawsiye... Giant ve party yaratıklarına uymayınz... Okcu int bir chara benzer... Defansı zayıftır ve sert vurabilmeniz için kan azaltan skilleri kullanırsınız... O yuzden kendinizden 2-3 lvl dusuk yaratıkları kesmeye calısın... Seriliğiniz aradaki exp farkını fazlasıyla kapatacaktır ve olme olasılıgınız ortadan kalkacaktır...

Unutmadan auto pot eklentisini:
Mage: %80 mp, %85 hp
Warrior: %60 mp, %75hp
Cleric: %70 mp; %80hp
Rogue: %70 mp, %85hp
Crossbow: %70 mp. %85hp
olarak ayarlarsanız yararınıza oalcaktır...

Not:Bu yazıyı kendi tecrubelerimle hazırladım...Tamamen hepsi denenmiştir.

newmilitia

Yeni üye
27 Şub 2012
3
0
sa kardeşim benim 21 lwl magem var oyuna basladıgımda ılk charındı 2 senen evvel :D netım kesıldı bırsure sonra yıne basladım ben bu charı 2.5 haftada gunde 4-5 saat oynuyordum sımdı nerdeyse butun gun bos zamanım war ama lwl alamıyorum ark charını verdı 56 lwl onu alıp ong larda kasıyom sadece sp kasıyo exp hıc gelmıyor nerdeyse bıde chın charlara ılgım var ılk charım 56 lwl cın sword nuker dı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.