Silkroad'ın En İyi Charı

slqdsy0

Üye
4 Ocak 2013
197
0
Antalya
silkroad ilk çıktığı gunden beri belirli aralıklarla oynuyorum.

Tabiki en önemlisi item ve itemlerin stat,blue leridir.

Karakter olarak bakılırsa Blade derim.Her capta 1vs1 de eşit itemlere sahip olunduğunda blade fire force buildli char her türlü alır.

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
C:\Windows
Bana kalırsa "En iyi char" diye bir şey yoktur. En iyi karakter sadece kullanıma bağlıdır. Karşındaki kişide en iyi itemler olsun fakat oyuna yeni başlamış olsun, sende kötü itemler olsun fakat oyuna senelerini vermiş ol her halukarda PvP'de sen alırsın. Oyun içerisinde bana göre sadece en iyi karakter kullanım şekline bağlıdır. Kullanımı bilmedikten sonra En iyi itemler sende olsa birşey değiştirmez. :)

Kratos_16

Yeni üye
11 Şub 2009
42
0
İyi itemlerin yanında tam donanımlı bir tank char yapıcam diyorsanız,warrior "one handed sword" char yapın derim ben.Yan skill olarak eğer iyi kullanırım diyorsanız "warlock" yapın. "Warlock" skilleri doğru yerde ve doğru zamanda kullanıldığın da tam bir ölüm makinesi haline gelirsiniz.Yok ben warlock kullanamam diyorsanız,cleric ile devam etmenizi tavsiye ederim..Gelelim chin char için tank bir char'a...Eğer oynayıs tarzınız bodoslama dalma biçmindeyse "Glavie" - "Force" iyi itemlerle beraber tam bir tank olabilirsiniz..Yok hayır ben donanımsal bir char olacağım diyorsanız "Blade" char sizin için iyi itemlerle beraber defansif savaşçınız olabilir."Blade için yan skill bana sorarsanız "lightning" yapın derim..Nedeni ise,ağır kalan kombo ve yatır-batır skillerinin seriliklerini arttırma ve hız bakımından lightning sizi "ağır tank" konumundan çıkarır ve süper tank moduna döndürür.."Şimdilik söylüyeceklerim bu kadar,saygılar".

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
dagger-warlock buildi ve itemleri iyi ayarlarsanız ve elinizde seri ise affetmez 4 yıl oynadım :D affetmedim :D

0xLegendary

Uzman üye
14 Tem 2013
1,402
0
pvp serverde oynuyorsan ve oyunu gerçekten ciddiye alarak oynayan biriysen warrior öneririm her türlü char oynadım warrior hem sağlam hem güçlü özellikleri birbirini dengeler.1 tanede wizartın olsun uniqe istersen wizarda girersin pvp istersen warrior girersin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.