Silkroad'ın Gerçek yüzü!!!

ALazTerbi

Yeni üye
29 Eyl 2009
38
0
Evet arkadaşlar görüyorumki site'de silkroad oynayan bir çok kişi var.Evet haklısınız bencede güzel bir oyun ama birde diğer bir yanından bakalım oyuna.Oyundaki amacınız nedir?Ben sizin amacınızı kısaca anlatıyım....Evet çok büyük emekler harcarsınız lvl kasarsınız her lvl'in itemlerini alırsınız okul harçlıklarınızı bu oyuna verirsiniz,yok M alıcam yahut silk evet eskiden varmıydı silkroad'da böyle şeyler yoktu!!Şimdi neden var nedeni oyunu ilk kurduklarında amaçları para değil oyuncu çekmek.Ben bir ara annemin babamın yüzünü unutuyordum,ve böyle devam ettiğim için 1 sene sınıfta kaldım..Şimdi bana sen gerizekalımısın dersiniz hayır gerizekalı değildim bağımlıydım.Silkroad bir asya oyunudur ve böyle oyunların sonu yoktur.80 lvl olur paşa paşa kasarsın 90 gelir yine paşa paşa kasarsın büyük paralarda harcarsın yaparsın çünkü bağımlısın,sonra hemen 100 gelir neden????Çünkü herkes pre alıp 90 olmuştur artık silk alan kalmamıştır pek fazla hemen 100 lvl yaparlar kas ALLAH'ım kas nereye kadar?Ama gözleri para bürümüş gm'ler durmak bilirmi hayır çünkü herkes bağımlıdır bu oyun 110 da olur 120 de olur bu oyun oyuncuların soyulduklarını anlayana kadar 250 lvl'e kadar gider.Neyse konudan fazla uzaklaştım konu amacınız neydi evet şimdi sanırım 100 lvl var evet 100 lvl oldun silk alıp sp kağıdı aldın bir sürü,sp farmıda bitirdin..Çok güzel sonra kaldı geriye itemler al kardeşim al para yatırıp itemde al yada çok şanslısın sabah akşam kas full sun setin olsun afferim sana artık seni kimse durduramaz çünkü sen server'ın en güçlü char'larından birinin sahibisin.Ama gözden kaçırdığın bir şey var senin bu parmak ıssırtıcak char'ına göz koyan silkroad korsanları(Örnek Vietnamlılar)!!!!Mesala Aege server'ından VietNuker ZodiacKiIIer gibi bu adamlar full sun setle gezen adamlar 2 side vietnamlı.Ama sen dersen ben bilgisayardan çok iyi anlarım benim charıma kimse dokunamaz onların saçını başını yolarım:DDersin kardeşim sen böyle daha çok dersin ama üzüleceğin bir haber veriyim bu char soyma operasyonlarında gm ler var evet yanlış görmediniz GMLER.....Tabiki böyle şeyleri neden yapsınlar diye sorarsınız onlar gm neden soysunlarki adamları soyarsan adamlar bir daha bu oyunu oynamazki dersiniz.Böyle dediğinizde size tek birşey diyicem konunun başında dediğim gibi bağımlılık...Benım tanıdıgım cok kısı var adam 8 kere soyuldu oyuna devam ettı son soyuldugunda ıse artık pes ettı ve oyunu bıraktı..Belki üzüleceksiniz ama size kendi düşüncemi söyliyim arkadaşlar silkroad artık yavaş yavaş son buluyor.Fark ettiyseniz yabancıların hepsi oyunu bıraktı artık oyun Türklerle dolu.Ama bu gm ler için önemlimi hayır adamlar oyle bır curo yaptılarkı bunu arastırıp sızlere soylesem emınım dudaklarınız ucuklar.Adamlar kazandıkları parayla baska bır oyun acalar artık ordanda bır guzel yolarlar milleti.Artık oyunun ıyıce suyunu cıkardılar europe karakterleri geldikten sonra zaten çin charları yavaş yavaş tarihe gömüldü tabi buda farkli bir konu.Neyse arkadaslar benden artık bu kadar size oyunu bırakma sebeblerini yeterince açıkladım sanırım tabiki daha çok yazacağım şeyler varda parmaklarım yoruldu:)Artık bu yazdıklarımdan sonra oyuna devam ederseniz ALLAH yardımcınız olsun ne diyim?

HaCKeR İnFaZ

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
282
2
Kahramanmaraş/ELBİSTAN
oyuna zevk için başlayanlar var zevk içinse haklısın ama ben yarışmalar için oynuyorum ve 6 yıldır bu oyundayım 100 den fazla gnwc ye katıldım yarısında istanbul finallerine kadar gittim bir keresinde çok az kalmıştı koreye gitmem için tek maç ama kaybettim ve bugüne kadar çok hediye kazandım silk silah para bunların yanı sıra wii playstation pc laptop tv çok hediye kazandım amaç yarışmalara katılıp türkiyeyi bir şekilde ne olursa olsun duyurmaksa ve çaba gösterip bişeyler kazanmaksa güzel bir oyun ama tabiki abartmamak gerek reel hayattaki işlerinizi bitirdikten sonra oyunu oynayın size benden bir tavsiye :D

ceyhann19

Katılımcı Üye
24 Kas 2009
494
0
Çorum
bu oyunu hiç sevemedim neden bilmiyorum bende bi ara metin2 oynuyordum ama şimdi bıraktım gerçekten çok bağımlılık yapıyor bu oyunlar noluyor sadece senle beraber oynayan arkadaşlarına benım carım senınkınden daha ii diye hava atabiliyorsun başka noluyor örneğin bir kıza benim çarım daha süper dediğinde senin suratına mal mal bakar daha çarın ne demek olduğunu bilmez arkadaşlar bırakın bu yunları dışarıdaki hayat sanal hayattan daha güzel ve çekici hayat kısa zevkini çıkartın

AM1RaL

Katılımcı Üye
9 May 2010
700
0
Geldik Nereye Gidiyoruz Be.
Aynen Arkadaşım Çok qüzeL anlatmışsın Ben de Çok Paralar Harcadım Avrupa Karakterler Açılınca Charım Hacklendi Zaten Bende Beni Hackleyenden Hacklemiştim Sonra Char Ban'landı Oyunu Bıraktım Bi Süre Sonra Bi Boşlukta qibi Hissettim Kendimi Daha Sonra Private Server'e geçtim İnternet gelince Eve Şuanda 95 lv im oyuna 80 Tl Yatırdım AMa devam edersem Dahada Yatırmak ZOrundayım Çünkü GM'ler Sun Silah Giysi Yüzüükler Satıyolar Benimde Sağlam char Yapmam İçin Bi Şekilde onları alcam Buda Nakit Para Demek oluyo İşin Kötü Yanı oyun Bırakılmıyo Sabah Akşam Charı Kasacam Diye Uyku Düzeni Dİye Bişey Kalmadı :) Ama Bırakıyorum Artık :D Cs 1.5 . 1.6 Felan Oynicam :D Tavsiyem BÖyle Char Kasılan Oyunları Oynamamanız Zararı Büyük oLuyo

malea

Katılımcı Üye
13 Eki 2009
355
0
kardeş sn sınıfta kaldıysan o sini işindir biz bundan para kazanıyoruz işimiz bu ne yapalım joymax ta bizden kazanıyor döngü bu yapcak bişi yok

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
arkadaşım herkes bi yerden para kazanıyor e sizde oynamayın sonuççta ondanda ekmek alanlar var

gsaray07

Yeni üye
29 May 2010
4
0
ya şimdi hepiniz öyle diyorsunuz da...
bu sanal ortamla gerçek hayatı birlikte ***ürebilirsiniz yani hem dışarda insanlarla veya kız arkadaşınızla birlikte vakit geçirebilir hemde evinizde bir bot ile çarınızı online edit asabilirsiniz
oyuna fazla para harcamanızada gerek yok taxi denen bişey var o konuda hiç bir gold ihtiyacım yok
silk konusunda gold veriyorum silk alıyorum
konuyu başlatan arkadaş demişki bunun yüzünden 1 sene kaldım
eğer bu oyunu bi hayat felsefesi yaptıysan kötü bişey ama okul ile silkroadı bir arada ***ürebilirsin
şükür 6 senedir oynuyorum ve daha hiç sınıfta kalmadım ve kendi çarım oyunun zirvelerinde
zaten oyunun böyle tadı çıkar full pc başında geçirmeyin vaktinizi
bota koyun akşam geldiğinizde çarı sabahtan bota koymuşsanız ''neyapmış bugün bizim ezik'' diye kendinize sorup bi bakarsanız çarınıza işte oyunun böyle tadı çıkar
soyulmaya gelince neden senin veya öbür arkadaşlarının çarını soymuşlarda oyunda kalan 1 milyondan fazla insanın çarını soymamışlar o zaman dönüp kendine bir sor derim
neyse hepinize saygılar....

juStf0ry0u

Katılımcı Üye
17 Tem 2010
631
0
İSTANBUL
1.cisi para yatırmadan iyi olabilceğin zevkli ve iyi grafikli oyun varmı 2.cisi bunu kuran adamlar hiçmi para kazanmıcak 3. bu oyunda knightın gerçek yüzü gibi şeyler yok burdan izleyebilirsiniz https://tik.lat/70DVX
Bu Benim kendi fikrim

17 Ağu 2009
113
0
Ah AAH spr bir noktaya parmak bastn ben silk deilde knight hastasıydım .) itemlerin cok olmadığı +7 raptorn 999 a konduğu dönemlerde oynuodm +8 ii fln basmıstım ozaman ki değeri ne kadar walla bilmiom ama spr itemlerdi o bi ksn ve birgün bi baktm girmio ban yemisim bende sinir oldm ticket fln attm cvp hep aynı açmazlar da satn süresiz ban banlanınca bıraktm simdide arada sırada cs 1.6 ve hamachi ile metin2 kolayını oynuom fakat daha oynamamıs olacaklara sakın oynamayn derim cok kötü bu oyunlar bnm ark hala silk oynuo para yatırıp druo bırak diom bırakmıo hayatını yakacak onu bıraktırmam lazm silki ama zor .) nese SAKIN AMA SAKIN OYNAMAYIN BÖLE OYUNLAR!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.