Simattacker(Shell) Tanıtımı [Fake mail]

Strickrsss

Üye
21 Nis 2015
105
0
Videoda kolay anlattım ama anlatıyım.
Fake Mail
1- Hostingimize Simattacker'i yüklüyoruz.
2- Simattacker'in konumuna giriyoruz
3- Soldaki seçeneklerde mail gibi bir yazı var ona tıklıyoruz
4- E-mail adresi ve yazacığınız yazıyı yazıyorsunuz bir yer daha var 100-150 falan yazıyoruz okeyliyoruz
5- İşimiz bitti göndermek istediğimiz email adresine spam mail atıldı.
Videoyu izlersen daha iyi anlarsın.

K4RDAN4DAM

Uzman üye
22 Mar 2015
1,675
5
YOK
Yani Spam Mail Göndermek için olusturulmus bır script..

Peki Bu işlemi devamlı yabarsak ;

Gonderecegımız mail adresıne devamlı 100 yada hangısını sectıysek 150 mail devamlı ıletılecekmı anlık olarak

Strickrsss

Üye
21 Nis 2015
105
0
Shell bu indexde basabiliyorsun mailde atabiliyorsun videoyu izlersen anlarsın.
Benim host free oldugu için ban yedim :D

Strickrsss

Üye
21 Nis 2015
105
0
Kendi mail hesabımda denediğim için bana geliyor yani atmak istediğine gidecek videoyu izle bir bak :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.