Simple RAT V2 - C# Kaynak Kodlar [canlı Webcam İzleme ve Ses Kayıt ve fazlası] //20771999

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Selamın aleyküm, bilen bilir bi kaç gün öncesinde bi açık kaynak kod rat paylaşmıştım geliştirerek, şimdi biraz daha geliştirdim.

Eklenen özellikler:

-Canlı webcam (kamera) izleme. [Sürücü seçeneği ile ve resim kaydetme özellikli]
-Terminal [Komut penceresi].
-Ses Kaydı.
-Eğlence Menüsü [Hide-show desktop, Hide-show taskbar, msgbox, open url]
-Dosya yöneticisi & Ekran İzlemede performans iyileştirmeleri ve yeni özellikler.
-RAM Tasarrufu.
-Ülke Bayrağı ekledim gelen IP adresine göre.
-İşletim sistemi bilgisi alma.
-Chat Manager.
-Kurban gelince sağ alt köşede popup bildirim (Ülke bayrağı ile).

Görseller:

(telefon ekranı :) )

SOURCE DOWNLOAD
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

iwolfsshd

Üye
15 Eyl 2018
80
0
Ellerinize sağlık gerçekten güzel bir program benim gibi öğrenen kişiler için çok yararlı.Merak ettiğim 2 şey var birincisi bunu kullanabilmek için port açmamız gerekiyormu modemden yoksa direk exe açıldığındamı çalışmaya başlıyor.İkincisi ise bi kaç özellik ekleyip tasarımı tamamen yenileyip kendimiz paylaşsak sıkıntı olurmu sizin için hocam?

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Ellerinize sağlık gerçekten güzel bir program benim gibi öğrenen kişiler için çok yararlı.Merak ettiğim 2 şey var birincisi bunu kullanabilmek için port açmamız gerekiyormu modemden yoksa direk exe açıldığındamı çalışmaya başlıyor.İkincisi ise bi kaç özellik ekleyip tasarımı tamamen yenileyip kendimiz paylaşsak sıkıntı olurmu sizin için hocam?

Port açmanız lazım kurbanın size gelmesi için :) 2. ise istediğini yap ben burada geliştirilsin diye kaynak kodları paylaşıyorum zaten :) :)

Strawerm

Yeni üye
29 Tem 2021
6
1
24
sizde linki falan var mı atın kafayı yicem dosya.tc nefret ediyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.