Sinavlar icin yardim

anonim4

Üye
29 Ocak 2015
211
0
SAMSUN
Beyler bir hafta sonra sinavlarim basliyor kisa surede nasil calisabilirim 10. Sinif ogrencisiyim 12 sinav birhaftada gunde 2-3 sinav var

RePLiKa

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,885
27
Türkiye
Matematik biyoloji kimya tarih ben sahsen sadece bunlara calisityorum yeterli oluyor benim icin :) ama seni bilemem ne kadar calismayi seviyorsun calismak istiyormusun biz sadece ortaya birsey soyleriz yapmak istersen orda yapomak istemezsende sen bilirsin

Black Claw

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
313
0
Aslında illaki birine odaklanlanman yetmez mesela ben 10.sınıftayken bölüm derslerime ağırlık verirdim tabi ozaman dil anlatım bizim için baraş ders degildi :D yani dicem şu ki genellikle ortalamanı yükselten ve daha iyi anlayabildiğin derslere odaklan ard arda tüm derslere çalışma dinlenerek çalış aklın kesinlikle pc de olmasın ve kolay gelsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.