Sınıfta Kalıcam.! [CİDDİ YORUMLAR İSTİYORUM]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByUniqueinN

Katılımcı Üye
12 Eki 2011
449
0
İstanbul
Merhaba Arkadaşlar..!

Ben Bu Sene Lise 1 'e Gidiyorum Çift Seneliğim Ve Sınıfta Kalacağım.!
Sizce Sınıfta Kaldıkdan Sonra Ne Yapmalıyım?

Boy: 1.65
Kilo: 60
Ayrıca 5 Tane Zayıfım var..

Notlarım:

LrOZr.png

Fizik - Geometri - Coğrafya - İngilizce - Edebiyat !

Fizik: Hiç Anlamıyorum
Geometri: ZOR :(
Coğrafya: Ekmek Musap Çarpsın Şekillerden Birşey Anlamıyorum.Sınav - Klasik - Şekilli
İngilizce: Kelime Anlamlarını Biliyorum Fakat Cümle Kuramam :)
Edebiyat : Edebiyat Bir Sanattır Fakat Sanat Onun Olsun !

Ya da Bu Boy Kilo İle Hangi İş Bana Kolay Gelir Ama Maaşıda Güzel Olsun :)

NOT: Kişisel Bir Sorun Değildir.!
Bununla İlgili Çok Konu Açıldı Sanırsam !

Arkadaşlar Lütfen Ciddi Yorumlar İstiyorum !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:

erminfatal

Katılımcı Üye
11 Tem 2010
650
0
bin/dash
Hepsini butun dusunursen yapamazsin bir butunu hisselere bol her kucuk parcayi basarirsan digerine daha hevesli olursun

"Unutma insanin inanipta basaramadigi bir sey yoktur"

dangareus

Uzman üye
18 Eki 2011
1,249
0
benden sana bi tavsiye allaha sukur derslerım çok iyi bılgısayarda uctum zaten masa tenısınde mıllı takımdayım bak hangı ılde oldugunu bılmıyorum ama anladımkı senın kafa derslere değilde işte başka şeylere çalısıor eğer ailenın senden beklemtısı yoksa git bı kulube yazıl fotbol hariç onda basarı durumun çok az çunku herkez onu yapıyor nasıl soyluyum bole tam daha gelişmemıs masa tenısı bosketbol batmınton voleybol gibi daha yenı yenı gelısen sporlara ada eğer konyada isen yardım ederım sana spor bakımından bi dereceyle hayatınn kurtulurrrr edebiyat öğretmenlerın sana o zaman not verırler :)

Bluerays

Katılımcı Üye
29 Nis 2012
514
0
Başlayalım?
Dostum senini karnen yne iyi 9. sınıfa gore bnm 9 tane 1 bir tanede 0 ım vardı :) sana tavsiyem tekrar okuman küçümsemiyorum bugun bi çöpçü olabilmek için bile en azından lise meznu olmk gerekiyor bak dostum bende ondecen senn gibiydim ve inan bana herşey çok değişti ne yaparsan gerekirse yeniden başla ama ynede liseyi oku yada çıraklı eğitime git mbi şeklde eline diplomanı al ..

ByUniqueinN

Katılımcı Üye
12 Eki 2011
449
0
İstanbul
Kardeşim Döşemeci Olarak İşe Girmeyi Düşünüyorum!

700 TL + Sigorta Sizce Nasıl ?

Şuan Başlasam işe 23 24 25 Yaşlarımda Mesleğimi Kesinlikle Öğrenirim ve alacağım maaş fiyatı yükselirmi ?

| BoSpHoruS |

Katılımcı Üye
25 Nis 2009
510
0
Microsoft Visual Studio'dan
Madem okumayı düsünmüyon aklını başına topla c# SQL Öğren Hayatını yaşa türkiyede SQL Bilen insan sayısı yok denecek kadar az firmalar SQL bilen adam arıyor 3000'den aşşağı maaş almazsın hedef koy kendine gelistir he bende kafa yok diyosan şimdiden git bi işe gir.

ByUniqueinN

Katılımcı Üye
12 Eki 2011
449
0
İstanbul
Madem okumayı düsünmüyon aklını başına topla c# SQL Öğren Hayatını yaşa türkiyede SQL Bilen insan sayısı yok denecek kadar az firmalar SQL bilen adam arıyor 3000'den aşşağı maaş almazsın hedef koy kendine gelistir he bende kafa yok diyosan şimdiden git bi işe gir.

Kardeşim Diploma Olmadan SQL İşe Alırlarmı Kardeşim ?

erminfatal

Katılımcı Üye
11 Tem 2010
650
0
bin/dash
Türkiyede diplomayı diyemem ama Azerbaycanda böyle değil diploman olsun eğer işi bilmiyorsan abin bile seni kendi yanında çalıştırmaz...
bence işinin ustası olursan diplomaya bile gerek kalmaz

santonyo

Yeni üye
14 Eyl 2011
38
0
Görünüşe Göre Bilgisayarla Yazılımla Falan uraşıosun Tht De olduna göre Kafanı Bilgisayara Ver Çalış didin Program yazılımcısı Falan ol Diceksiniz Üniversite Şart ama Çok iyi bir yazılımcı olursan Üniversite yanında ... kalır kardeşim ben olsam bu sölediklerimi Uygulardım.

klaker123

Yeni üye
21 Ağu 2011
25
0
Bende Lise 1 e gidiyorum ve 1.dönem ilk yazılılarımı oldugumuzdan sonra arakarne verdiler 9 tane zayıf 6tanesi 1 3'ü 0

Evden bir azar işitmişim dayak yemediğime şükrediyorum ve ilk dönem demiştim sınfıta kalabilirm napıcam ne edicem felan a...vb

Dedim gelecekte okumassam nolur ne biter ilk dönem biraz derslere daha önem verdim 9 zayıftan kaldı geriye 5 tane 1

2.dönemde şuan 2 tane 1 im var Dil anlatım ve Edebiyat onlarında sonyazılısında 50 aldım yani onlardanda geçiyorum.

Bak nerden geldim 9 zayıftan zayıfsız sınıfı gecıcem inşallah Allah nasip ederse.

Gelecege bak ; düşün evlinecen askere gidicen ailene nasıl bakıcan allah korusun baban annen rahatsızlanıcak onlara nasıl bakıcan şimdiden düşünki bunları oku iş bulma oku.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.