Sınıfta Kalıyorum ve Dershaneye Yazdırdılar

20 Eyl 2015
115
0
Bursa
Arkadaşlar sanırım sınıfta kalıyorum. Ortalamam 40, ilk dönem 51. 49 yapmam lazım. Sınavların çoğu girildi ve performanslar girilecek.

11.sınıfım ve 12 için ailem dershaneye kayıt ettirdi parası falan ödendi. Yükseltmek için ne yapmam lazım? Ortalamayı 45 kesin yapabilirim performanslarla ama yetmeyecek.

Açık liseye geçersem 12'den devam edip kaldığım dersleri verebiliyorum. Ama buna gerek kalmasın istiyorum tertemiz geçmek istiyorum. Tavsiyelere ihtiyacım var.

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Buradan yapilabilecek herhangi bir şey yok maalesef. Sınıfta kalıp kalmama durumunuz Tamamen sizin aldığınız notlara ve ogretmenlerinizin verdiği performans notlarına bağlı bir şey. Aldığınız notlar sınıftan gecmenize yetmiyorsa yapilabilecek tek şey sözlü notlarının yüksek verilmesi. Ogretmenlerinize durumu anlatıp yüksek performans notu rica edebilirsiniz.

Son düzenleme:

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü
Arkadaşlar sanırım sınıfta kalıyorum. Ortalamam 40, ilk dönem 51. 49 yapmam lazım. Sınavların çoğu girildi ve performanslar girilecek.

11.sınıfım ve 12 için ailem dershaneye kayıt ettirdi parası falan ödendi. Yükseltmek için ne yapmam lazım? Ortalamayı 45 kesin yapabilirim performanslarla ama yetmeyecek.

Açık liseye geçersem 12'den devam edip kaldığım dersleri verebiliyorum. Ama buna gerek kalmasın istiyorum tertemiz geçmek istiyorum. Tavsiyelere ihtiyacım var.

11. Sınıfta Öğrenci bırakmazlar merak etme performansları yüksek tutup geçireceklerdir. ama yinede öğretmenlerin ile konuşmanda fayda var.

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Benim bir arkadaşda aynı böyle bir durumdaydı. En son hatırladığım kadarıyla hocaların yanına gidip ağlayarak pişmanlığını söylüyordu. Hocalar en son dayanamadı 58 ortalamayla geçirdiler. ( Not: Hocaya söylemeden önceki notu 41 idi. ) Bence hocalara gerekirse yalvar dizlerine kapan. Başka çaren yok.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
1
89
22
Performanslar ve aldığın proje notu hala girilmediyse, rahat geçersin. Yinede hocalarının yanına git, durumu anlat not iste yani işini garantiye al.

Bertuğ Kağan

Uzman üye
23 Eki 2015
1,872
1
sanal tomb
şimdi pazartesi 3-4 demet çiçek ile okula gidiyorsun ve ders sayısı en çok olan öğretmenlere veriyorsun. tabi nasılsınız iyimisiniz ayakları filan halledersin sen oraları. ertesi gün gidiyorsunyine yine bi hal hatır soruyorsun amaç kendini göstermek. eğer saçların uzunsa öğrenci traşı yaptır kısa olsun, sakalını kes. okul kıyafetlerini giy. anlatabildimmi? 1-2 hafta süt ol. ertesi gün yine aynı şekilde gidiyorsun hocaların yanına. "hocam biraz geç oldu ama kusura bakmayın 3yıldır burnunuzdan getirdim. birkaç gündür de farkediyorsunuzdur gönlünüzü almaya çalışıyorum. lütfen beni affedin hocam" diyip gözlerin dolsun. ondan sonra zaten hoca yumuşar. hoca ayıkır zaten not için yaptığını hafif bir gülümsemeyle önemli değil adam ol yeter filan der. notların hepsi girildi diyelim yine sınıfta kalıyorsun. gidip üzgün bir ifadeyle "hocam bir iki dakika bakarmısıız diyip kenara çek puana ihtiyacım var sınıfta kalıyorum babam beni öldürür eve almaz" filan de. sınıfta kalıyorum kısmında gözlerin dolsun, eve almaz kısmında biraz tebessüm edebilirsin. olum biraz da sosyal mühendisliğini konuştur. anlattırma bana herşeyi. çay may götür masasına

baktın yok hiçbirşey fayda etmiyor. önce annenle konuş sonra annen babana alıştıra alıştıra söylesin yapacak bişey yok. dersaneden de parayı geri alabiliyorsanız alın. alamıyorsan git bişey olmaz 12 de olsa.

bizim okulda bi çocuk hergün çiçek yaptırıp getiriyordu okula disiplin cezası almasın diye sende böyle yap, para topla arkadaşlarından

yada git hocana espiri tarzında para verin size çiçek alayım filan de hoca zaten durumunu farkeder

Moderatör tarafında düzenlendi:

AhmedPasa

Üye
27 Nis 2019
146
0
Istanbul
Hocam okullarda genelde kurtarma sınavı oluyor bunlara girebilirsin ama sakına sakın 100 alamıyacaksan girme ortalaman daha çok düşer performans ödevlerinide düzenli bir şekilde götürüp teslim ettiğinde geçer not alacağını düşünüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.