Sınıftaki Akıllı Tahtayı Hacklemek

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
rata gerek yok :D

bi arkadaşın ı phone vardı oradan yapıyodu bi programla ama adını bilmiyorum wifi ile bağlıyodu ama

bi araştır istersen :D

birde akıllı tahta hacklemek nedir ya :D her kusun etini yedik bi leylek kaldı :d

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,261
4
Reu Island
Arkadaşlar sınıfta akıllı tahta var torjan atsam başıma iş almış olurmuyum ?

Yapıpda anlasılırsa eger kendi hayatını kendin karalarsın kafadan risk oranı %70 tahmin olarak bana kalırsa deneme atıpda ne yapacaksın eline ne gecicek? Ben sunu söyliyeyim sana okudugun yer okul devlet parasız tahta getiriyor okuluna sen kalkıp zarar veriyorsun neyse diyeceklerim bu kadar iyi aksamlar / forumlar.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Valla akilli tahtaya cok malzeme dusmez ogretmenler odasina at :D ben bilgisayar odasina atmistim.Gecen virus tararken eskiden attigim uc log cikti.Kahkahalarla guldum.Aradan iki yil gecmisti.Yanimdaki hoca da anlam veremedi.

Hic bi halt olmaz at at.Cok zevkli :trl

mr~TURK

Katılımcı Üye
18 Eki 2013
873
0
Valla akilli tahtaya cok malzeme dusmez ogretmenler odasina at :D ben bilgisayar odasina atmistim.Gecen virus tararken eskiden attigim uc log cikti.Kahkahalarla guldum.Aradan iki yil gecmisti.Yanimdaki hoca da anlam veremedi.

Hic bi halt olmaz at at.Cok zevkli :trl
Sen de gençlere çok iyi örnek oluyon :D

Şimdi düşününce aslında fena fikir değil :D

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.