Sınıftaki Kızların Telefonunu Nasıl Hacklerim

Mehmet_8032

Yeni üye
17 Eyl 2021
4
1
20
Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar bizim sınıfta bazı kızlar benim fotoğrafımı çekip benimle dalga geçiyorlar ve ben aşırı rahatsız oluyorum.Hocalara söylüyorum aldırış etmiyorlar ben bu kızlardan hıncımı nasıl çıkarırım mesela telefonlarını hacklemek gibi? (lütfen anlayışla karşılayın beni,kızlar çok dalga geçiyor)

Alycholic

Katılımcı Üye
20 Tem 2021
302
71
24
Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar bizim sınıfta bazı kızlar benim fotoğrafımı çekip benimle dalga geçiyorlar ve ben aşırı rahatsız oluyorum.Hocalara söylüyorum aldırış etmiyorlar ben bu kızlardan hıncımı nasıl çıkarırım mesela telefonlarını hacklemek gibi? (lütfen anlayışla karşılayın beni,kızlar çok dalga geçiyor)
Gerek yok bence bu tarz çocukca şeylere :) . Boşver aldırış etme , bir süre sonra anlıyıcaklar zaten yapıklarının çocukla olduğunu . Ama çok rahatsız oluyorsan özelden bana ulaş 1 tüyo vericem onu uygularsın ;) . Gerek yok 1,2 liseli için hack"ebulaşmana

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,639
1,661
Gerek yok bence bu tarz çocukca şeylere :) . Boşver aldırış etme , bir süre sonra anlıyıcaklar zaten yapıklarının çocukla olduğunu . Ama çok rahatsız oluyorsan özelden bana ulaş 1 tüyo vericem onu uygularsın ;) . Gerek yok 1,2 liseli için hack"ebulaşmana
Merhabalar
Söylenilen gibi bu konular için böyle şeyler yapmanıza gerek yok
Ancak gene de yapayım derseniz küçük bir trojan vb yedirirsiniz
İyi forumlar dilerim

Phoenix.py

Katılımcı Üye
9 Tem 2021
567
291
THT
Merhabalar,
Bence de uğraşmaya gerek yok fakat yapmak istiyorum derseniz telefona sızabilirsiniz. Birçok eğitim mevcut Youtube da.

Ama bir süre sonra bırakıcaktır uğraşmayı. Değmez yani.

R3DBL00D

Yeni üye
24 Haz 2021
32
6
22
Böyle birşey yapman pek doğru deil fakat şöyle birşey yapabilirsin.Biraz kandirabilirsin orneğin kendi bilgisayarından random bir ekran akdırırsın cmd den ve bunu instagram storyine atarsın fakat şöyle sıkıntılari olabilir herkes kendi menfaati icin seninle arkadaş olmak ister şunu hackle bunu hackle derler.Bence hiçbişey yapma dalga geçsinler.Sonuçta her dalga geçen kendi denizinde boğulur .

P4$A

Uzman üye
13 Tem 2021
1,493
2,838
23
";-alert(1)-//
Oha bu son nokta herhalde önceden sevgilim beni aldatıyor mu diye gelinirdi şimdi ise sınıftaki kızları nasıl hacklerim diye geliniyor uğraşmana gerek yok ama illaki yapıcam diyorsan
bilginin olmadığını sayarak msfvenomla trojen kur kızlara at yedir güzelcene sosyal mühendislikle sonra istediğin bilgiyi çekersin araştırmak için formda birçok konu mevcut yardım merekzine hemen konu açmadan önce araştır

Civi

Yeni üye
5 Tem 2015
7
2
Çankaya/Ankara
Size kötü davranan insanları def etmenin en etkili yolu size ne kadar kötü davranırlarsa davransınlar (fiziksel şiddet olmadığı sürece) onlara iyi davranmaktır. Bir süre sonra yaptıklarının farkına varıp utanacaklardır. Şahsen denendi ve onaylandı.

CyberCyro/CC

Yeni üye
14 Eyl 2021
23
14
Merhaba;

Öncelikle hacklemeye kendi sinir sisteminizden başlamalısınız. Hiçbirşey moralinizi bozmasın, özellikle böyle ufak tefek konularda. Şöyle bir gerçek var ki küçük bir konuda sinirlerinize hakim olamayıp ciddi anlamda suç teşkil eden bir izinsiz sızma işlemi yaparsanız öfke ile kalkıp zarar ile oturursunuz. İnsanlar kişilerin zaafiyetine saldırır. Hack işleminin realitesini gerçekleştiriyorlar yani size karşı. Eğer kendi zaafiyetinizi ortadan kaldırırsanız, eğer umursamaz iseniz 2 kere daha dalga geçer sonra susarlar. Amacım hayat dersi vermek değil tabii ki sadece kendinizi iyi hissetmeniz önemli olan.

Saygılarımla.

ct_black

Yeni üye
16 Eyl 2021
16
1
25
Eğer okulun wifiye baglanıyorlarsa mitm attack ile hackleyebilirsin

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,297
833
Ddos
Hack üç beş kız dalga geçti diye kullanılacak bir duruma gelmedi lütfen sende o duruma getirme hacker lık bir meslektir bu forumda kendi menfaatin UĞRUNA boş yere konu açma konu çöp bir konudur lütfen ne yazdığına dikkat et

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.