Sınırsız Amerika Numarası Almak - Telefon Onaysız / Hiçbir şey İndirmeden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NoNamme

Katılımcı Üye
26 Nis 2016
318
0
Trabzon
Vpn ile de denedim yine kayıt olmuyor. Bu hatayı veriyor.

Unknown error - Please try submitting again. If the problem continues contact Customer Care for assistance.

Therad67

Üye
22 Tem 2014
196
0
347 ile başlayan numara verdi ama whatsap alan kodu yanlış diyor ne eklemem lazım başına ?

cem21

Üye
10 Tem 2007
122
0
bu tür sahte numaraları whatsapp ta nasıl kullanabiliriz acaba ? onay kodu nu nasıl alacaz ?

edit: sorunumun cevabını buldum :).

Son düzenleme:

R34L H4CK3R

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
472
0
Merhaba TürkHackTeam ailesi;

Belki aranızda bilen vardır, bilmeyenlerde vardır. Konunun yararlı olacağını düşünüyorum. Gelelim konumuza. Sınırsız Amerika numarası alabiliyorsunuz, bir site üzerinden, hiç bir şey indirmiyorsunuz. Üstelik telefon onayı da yapmıyorsunuz. Yani rastgele bile üye olursanız size numara verecektir.

Sınırsız Numara Almak için sitemiz : https://www.textnow.com/
VirüsTotal : https://www.virustotal.com/tr/url/2ba932ef71532c0d02fd3691974ef7fe614c1cd4c5ab5759f935b4adc43c28fd/analysis/

Her türlü sosyal medya platformunda veya telefon isteyen sitelerde, programlarda kullanabilirsiniz.

Teşekkür etmeyi unutmayınız. İyi forumlar :)

İşime yarayabilir, emeğine sağlık.

26 Haz 2016
230
0
Valla ben bi ara nasil sinirsiz bedava arama yapilir diye konu acicam ama ragbet gorur mu bilmiyorum. Ben de ariyorum boyle bedava numara alma su an lazim ama bu senin dedigin siteden whatsapp kullanilmiyor arkadaslar da yazmis zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.