Yazılım | Programlama Sınırsız Domain ve Hosting Olmadan Site Yayınlama

8 May 2020
122
4
Elfida
Benim kuzenim bana dediki ben 2000-2007 yılları arasında ben yazılımla uğraşıyorsum biz süresi sınırsız domain alıyorduk ve hosting almadan sitemizi yazyınlıyorduk dedi
kuzenimin dedikleri gerçekte varmıydı ve hala varmı nasıl yapılabilir

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,605
3
423
KATO DAĞI
Benim kuzenim bana dediki ben 2000-2007 yılları arasında ben yazılımla uğraşıyorsum biz süresi sınırsız domain alıyorduk ve hosting almadan sitemizi yazyınlıyorduk dedi
kuzenimin dedikleri gerçekte varmıydı ve hala varmı nasıl yapılabilir

azure vds gibi veya benim bildigim vwmare work staiton sınırsız sanal makineler bunları kulanarak belki bişeyler yapabilirsin iyi forumlar :)

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Statik ip alıp kendi bilgisayarını domaine bağlayıp sunucu olarak kullanabilirsin...

Evet bunu yapabilirsiniz ama ben tam anlamıyla bir hata olacağını düşünüyorum ülkemizde statik ip adresi almak için bir ücret ödemektesiniz. Ayrıca sen o pc ile ev internetinden veri aktarmaya çalışacaksın bunla uğraşmak yerine ucuz bir vds almanız tüm sorunu çözecektir. :eek:isbende

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
1
16
php island
Evet bunu yapabilirsiniz ama ben tam anlamıyla bir hata olacağını düşünüyorum ülkemizde statik ip adresi almak için bir ücret ödemektesiniz. Ayrıca sen o pc ile ev internetinden veri aktarmaya çalışacaksın bunla uğraşmak yerine ucuz bir vds almanız tüm sorunu çözecektir. :eek:isbende

localde bir projeyi paylaştığım zaman 2 kişi siteye istek atınca 5 dakikada yükleniyor ekranlar :D Türkiye interneti ile bu kadar oluyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.